Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hangyapor van valami hatással...

Hangyapor van valami hatással a kutyára? Vagy a patkányméreg? Ha megeszi lesz baja?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hangyaport nem tudom, de a patkányméreg halálos a kutyának, ráadásul piszkosul megszenved tőle....
2015. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kutyám amelyik patkányméregtől pusztult el, sajnos későn vettük észre, hogy megmérgezték. Senkinek sem kívánom, hogy végignézze...

Hangyaport nem hiszem, hogy megenné, vagy törődne vele.

2015. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hangyaport nem tudom, de a patkányméregtől keserves kínok között döglik meg a kutya.

Ahol kutya van, nem használnak mérget, mert még a mérgezett patkánytól is lehet baja, nem csak közvetlenül a méregtől.

2015. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a házba ki volt egyszer írva, hogy fel lett szórva patkányméreg, és vigyázzanak a kutyások.
2015. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hangyaporban piretrine van, ami melegvérű állatokra nincs hatással, de egyébként meg miért enne belőle a kutya, nincs számára jó íze. Sajnos a patkányméregben többnyire vérzési rendellenességet okozó szer van, ezért teszik ki kis nyílású dobozban, amibe csak patkány fér bele.
2015. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Holnap utazunk egy ismerőshöz aki mindkettőt használja,akkor ez esetben rettentően vigyázok a kutyára!!! Köszönöm Nektek!!! Nagyon nagyon vigyázok Rá!!!!!
2015. okt. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!