Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol érdemes megvenni a kutya...

Hol érdemes megvenni a kutya kellékeket Budapesten?

Figyelt kérdés

Most tervezzük egy kutyus vásárlását csak még meg kell venni pár dolgot az érkezése előtt.

Hol érdemes megvenni a dolgokat neki (etető tál, póráz, játékok), ahol jó árba vannak? Mert van pár állatos bolt, de nem tudom hol a legjobbak az árak, ahova érdemes elmenni bevásárolni...?!


2010. márc. 17. 13:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Lurdy házban van egy nagyon jó állatkereskedés, én azt ajánlanám:)
2010. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
hát, ha nem akarsz túl extra dolgokat, akkor a fressnapf a legjobb, vagy a webes boltok, pl. allatifincsi.hu, vakkanto.hu
2010. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én elég sok helyen nézelődtem már, de tényleg a Lurdy a nyerő, ott a legjobbak az árak és elég nagy a választék.
2010. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alpha zoo. Nagy a választék és sokkal olcsóbb, mint a Fressnapf és az eladók is sokkal kedvesebbek! Van több bolt is a városban, az Euro centerben is, most nyílt a Dohány utcában a Rákóczi úti Tesco expressz mögött is. Érdemes ott szétnézni, szerintem a Fressnapf drága, csomó dolog nincs mindig készleten és bunkók az eladók az összes üzletükben. :S Én csak akkor megyek oda, ha nagyon muszáj.
2010. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!