Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiszámoltam a közepes testű...

Kiszámoltam a közepes testű kutyám etetésére a 3 évben idáig 400ezer forintot költöttem csak az etetésre. Ti kb mennyit idáig összesen?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert ez rengeteg pénz a 3 év alatt, pedig közép kat táppal etetek, kiváncsi lennék hogy más is ennyit költ e rá.
2015. okt. 24. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk 15 kg-s beagle keverék. Iszonyú kevés táp elég neki, különben azonnal hízik (ivartalanított szuka). Még amikor drága táppal etettük is, havi szinten max. 3000 Ft-ból kijött.
2015. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nagyon sokat mozgatod? Ő lakásban van tartva, napi átlag 2 órát sétáltatjuk.
2015. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ki sem merem számolni... Igaz, macskám van, de ő 19 éves. Alutasakos és alutálcás eledeleket eszik (pl. Whiskas), emellett jutalomfalatkákat. Nemrég másfél héten át diétáznia kellett, akkor csak csirkehúst kapott... (OK, annyit eszik, mint egy macska, tartja a mondás, de drága kajákból 19 éve.) Ráadásul gyógyszert szed a pajzsmirigyére, az is több ezer forint/hónap, amíg ki nem derült a betegsége, addig vérvételek sora volt.


Háát, tényleg nem merek utánaszámolni, de tudtunk volna belőle autót venni. :O

2015. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 közepes méretű kutyámnak évente kb 100 ezer volt a közép kategóriás táp.
2015. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7 hónapja van velem a kutyám, eddig nagyjából 80e Ft ment el kajára. A 7 hónapból 3 tápozós volt.
2015. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most jutott eszembe, hogy az egyik ismerősöm két nagytestű kutyának a szerinte legjobb, igen drága tápot veszi, és ő havonta 80 ezer Ft-ot költ csak az etetésükre!
2015. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Azt is kiszámoltad, neked mennyibe volt 3 évben az ételed?

Ha sokallod, nem kell kutyát etetni. Egy tengerimalac lényegesen kevesebbe jön ki.

2015. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azért egy rágcsáló tartása sem olcsó mulatság, ha tényleg minőségi cuccokat veszel neki, mert nem akarod, hogy hamar elpatkoljon...
2015. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 16:31

Ó, bocs...rájöttem, a lényeg, ki mennyit képes költeni a kutyájára :))

Úgy tartja a mondás, nem megvenni kerül sokba egy kutyát, hanem utána tartani élete végéig.

2015. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
3 év alatt 400 ezer nem is sok. Én 2 havonta költök ennyit a 11 kutyára.
2015. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!