Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagy vagy közepes...

Milyen nagy vagy közepes testü kutyát ajánlotok 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
kertes házban lakunk.Imádja a kutyákat. Lenne rá elég sok ideje.De nem egy túlpörgős típus. és a kutya mint társ lenne neki akivel mindent csinálhat

2015. aug. 17. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindösszesen ennyi a kitétel, tehát nincs semmi extra terv a kutyával (kiállítás, versenyek stb.), akkor tökéletes társat találhat bármelyik menhelyen egy fiatal felnőtt vagy akár egy kölyök "személyében".
2015. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm válszod
2015. aug. 17. 20:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja. és még annyi ,hogy én a goldenre gondoltam
2015. aug. 17. 20:16
 4/12 A kérdező kommentje:
az jó ötlet?
2015. aug. 17. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kutya, ha a család minden tagja akarja. Egy 14 éves fiú lesz 16-18 éves, amikor jobban előtérbe kerülnek a barátok, programok, stb.A kutyának pedig akkor is szüksége lesz arra, hogy foglalkozzanak vele, nem csak az udvaron lébecoljon.
2015. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a golden is jó ötlet, ha jó tenyésztőtől veszed (mert nagyon sokan szaporítják, mivel divatos úgymond, de az ilyen összevissza szaporított példányoknál gyakoriak a viselkedésbeli és eü. problémák).
2015. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A boxert javasolnám. Szerintem a legjobb gyerekek mellé. A golden nekem "nagyon le van hallkítva" :-) Nézz utána a fajtának. Nem túl pörgős gyerek mellé és iagzán sportos mellé is való. 15 évig éltünk a fajtával. Kisfiam születése előtt került hozzánk. Csak jót tudok mondani róluk!
2015. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
golden vagy labrador.én harci kutyát nem nagyon raknék gyerek mellé, még akkor sem ha 14 éves.
2015. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7es hogy értetted hogy a golden nagyon le van hallkítva??
2015. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Labrador golden vagy pulí (nekem pulim van es annyira fel van porogve MINDIG¡¡¡hogy szerintem egessz nap tudna futkarozni jatszani stb+nagyon joo tars ha te szomoru vagy azt erzi es odabujik hozzad vagy felprobal vidittani ha pedig vidam vagy akkor o is az extra gyorsan tanul a2-ik legokosabb kutyafajta a vilagon a. Border collie utan aki az elso Esnagyon szereto huseges eletvidam fajta ( a pulirol beszelek az egessz zarojelben)nezz utana mindenkepp mert szerintem ez a legjobb valasztas)
2015. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!