Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullosok és Staffordosok...

Pitbullosok és Staffordosok ilyen nyakörv honnan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. láttam a neten egy képet amin egy amstaffnak vagy pitnek egy gyönyörű nagyszemű díszfojtója volt. honnan tudnék venni hasonlót? az ár nem számít


[link]


2015. okt. 26. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

23:16-os: nálad a pont.

Egy fotóra bőven elég egy ilyen nyakbavaló, mindennapos viseletre viszont azt ítélném, aki kitalálta, hogy "adjunk ilyet a pibbúra, me' az olyan tökös".

Számomra nem a külsőség a lenyűgöző egy kutyában, hanem a belső. A világ legpazarabbul kinéző, millió versenyt nyert, gyémántokkal kiütött nyakörves kutyája nekem sosem lesz olyan szép, mint pl. egy okos, intelligens, esetleg trükkökre tanított ebzet, legyen akármilyen "csúnya". :)

Példát lehet venni Benji-ről...

2015. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam hogy minden suttyónak pitje lenne. :D Igei pitet nem adnak ugyebár mindenkinek, ráadásul az ára sem szokványos. Csak mostanában divat lett az átlagnál jóval kisebb, vagy nagyobb bull típusúakra rávágni hogy pitbú meg amstaff. És az ilyenek még próbálnak okoskodni a fajtához értőknek hogy mi merre hány méter. Vicces. :)


Na de elkanyarodtunk. A lényeg, szerintem sem kellene ilyen láncot aggatni az ebre. Akkor már inkább profin tervezett súly nyakörv.

2015. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Elég gáz szerintem lehet vele villogni az utcán meg a feszbukon gratulálok
2016. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!