Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Mopsznak milyen jelleme van?

A Mopsznak milyen jelleme van?

Figyelt kérdés
Mennyit szeret sétálni? Nagyon meghízhat?

2015. okt. 27. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

csak annyit tudok, hogy horkol

[link]

2015. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret a gazdi kedveben jarni, ha beserul valami miatt, hamar elfelejti, viszont makacs tud lenni nagyon, de ahogy eszrevettem egy kis simi es szep szo a kulcs es akkor enged. Haverkodo es szeretetremelto. Konnyen tanul. Szereti a hosszu setakat, hiaba oleb, birja oket, persze nem nyaron a negyven fokban... Konnyen hizik, de nem kell zabaltatni, ha kimerve kapja a tapot akkor nem fog.
2015. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, az hogy szereti a hosszusetakat nem azt jelenti, hogy nagy a mozgasigenye, de hat ki nem szereti, ha uj ingerek erik...
2015. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb a keverék vagy a fajtiszta?
2015. okt. 27. 13:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen keverék mopsz kennelek vannak?
2015. okt. 27. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém jelző, örzővédő és most már keresi a játékát vezényszóra és aportíroz is. A jelleme kiegyensúlyozott értelmes,nagyon játékos vicces és amikor értelmezi a szavaimat forgatja a fejét mint ahogyan a kis kutyák szokták de a mopsz felnőntt korában is csinálja. Ha nincs túl etetve sportos marad de a melegben tilos futnia,de télen futkározhat vagy sétálhat szereti is.A meleg veszélyes a számára nembírja erre mindíg figyelni kell.És még annyi ,hogy a lábával mindenre rámutat ha azt az ételt vagy játékot vegyem elő amire gondol és olyan hangokat is ad amit soha nem hallotam más kutyáktól :)
2016. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!