Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves UV kiskutyám nagyon...

4 éves UV kiskutyám nagyon lefogyott, miért lehet?

Figyelt kérdés
Segítsetek, kérlek, kis termetű, palotapincsi,tacskó keverék kiskutyám nagyon lefogyott, szinte csont és bőr. Rendesen kap kaját, főleg házi kosztot, de kap mellé jutalomfalatkákat, néha tápot. Oltásai rendben vannak, féreghajtót félévente kap. Állatorvos csak jövő hétfőn tud kijönni, de én nagyon félek.

2015. okt. 29. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem kihívni kell az orvost, hanem a kutyát bevinni a rendelőbe, ahol meg tudja vizsgálni minden lehetséges módon!
2015. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én is azt mondom, vidd be a dokihoz, úgyis vérvétel és hasonló vizsgálatok kellenek majd... az enyémet röntgenezték is. Ha kijön, csak megállapítja, hogy hm, tényleg le van fogyva...
2015. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ugyan ma nem tudom megoldani, de holnap mindenképpen elvisszük!
2015. okt. 29. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is nem össze-vissza kéne etetni. Bőven elég neki a táp, vagy próbáld ki a BARF etetést. Kismillió baja lehet, ami miatt fogyott, akár daganat is, tényleg vidd el holnap az orvoshoz!
2015. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy jó minőségű táp (15.000 Ft/12 kg vagy ennél drágább - prémium). Házi koszt nem táplál nagyon. A Barf is jó, ha gondolod.


VIdd el mellesleg, ne várj hétfőig.

2015. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!