Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya viselkedése a bolt...

Kutya viselkedése a bolt előtt hagyva?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre ebben a témában. Sokan félnek attól, hogy ha a bolt előtt hagyják a kutyájukat, ellophatják, esetleg valakivel meg is történt, mert ilyet sokat hallani. A Te kutyád hogy viselkedik idegennel, ha kint hagyod a bolt előtt? Tetszik-e Neked ez a viselkedés, stb?
2015. okt. 30. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Én alapból nem megyek kutyával vásárolni. A kutyasétáltatás nem abból áll, hogy leviszem magammal a kutyát a boltig, kikötöm, aztán hazacipelem a vásárolt dolgokat a kutya meg ott kullog mellettem. Hanem arról, hogy elviszem a kutyát sétálni, parkba, hogy kiugrálja stb magát.
2015. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Két amstaff. Sajnos bárkivel elmennének, nagyon barátságosak, így eszembe sem jutna kinthagyni egyiket sem. Imádják az embereket (velem ellentétben...), nagyon örülnek már annak, ha valaki csak rájuk néz. :D

Sosem hagyom kint őket.

2015. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

NEm megyek vele vásárolni. Amint bemegyek sírni kezd, viszont túlságosan barátkozós, nem tűnne föl neki, hogy nem én viszem el. Erről szeretném lenevelni, hogy ne legyen ennyire "mindenki kutyája".

(Csak le kall hajolni és megy is.:()

2015. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem kell a bolt előtt leragadni, adódhat bármi, akkor ha jobban tetszik, elmész vele egy nagy sétára, de előtte a fodrásznál vagy postán vagy akárhol meg kell állnod, hogy időpontot kérj, vagy feladj egy levelet, akármi. És utána mehetsz a 3 órás sétára a kutyával. De olyanok válasza érdekel, akik időnként kikötik a kutyát egy 5 percre, ha félévben egyszer, akkor is.

Mindenkiét el lehetne lopni? Jó mondjuk az is igaz, hogy értelemszerűen, akinek ilyen a kutyája, az nyilván nem nagyon köti ki... szóval várom a többi véleményt is.

2015. okt. 30. 15:45
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
velem már volt olyan hogy megpróbálták elvinni amíg az orvosi rendelőben időpontot kértem, az én kutyám elharapta a pórázt és vissza feküdt a helyére ahova kikötöttem, amikor vissza mentem hozzá akkor már nem volt ott senki, de a póráz vége eltűnt.
2015. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Na ez jó! Igazából kíváncsi lennék, ha ilyen esetben a kutya megharap valakit, aki esetleg el akarja lopni, vajon mi van? Mondjuk nyilván nem marad ott az, aki el akarta lopni, vagy ki tudja. De akkor is, ilyenkor ki a hibás? És ha szájkosárban van és el akarják vinni, de nem hagyja magát, és nem harapással ugyan, de sérülést okoz?
2015. okt. 30. 16:05
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egész eddig kikötöttem a kutyáimat, de valahogy már nem merem, mert elég sok eltűnt/ ellopott kutyáról látok hirdetést a városban. Alapvetően nyugisak voltak, ha valaki odament simogatni, örültek. Most már csak olyan helyen hagyom kint őket, ahol direktbe rájuk látok, pl. egy pékség van ilyen és egy dohánybolt. Olyankor figyelem, hogy mit csinálnak, 2 nyugodtan ül és szuggerálja a bejáratot, a 3. szaglászik.
2015. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És ha pl morog vagy ugat, ha valaki oda akar menni, akkor van olyan hülye valaki, hogy mégis odamegy és megpróbálja elvinni?
2015. okt. 30. 16:18
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálunk a Spár előtt sokszor kötnek ki kutyát. 5 kutyát szoktak átlagban vagyis mindig ugyan azt az 5-öt.

Ebből 2 kutya minden arra járót megugat meg neki menne,mert húzza nagyon a pórázt.Nyilván ilyenekhez senki nem nyúl na meg hangos,felhívja a figyelmet. Viszont a másik három ha csak elmész mellette csóvál hanyatt vágja magát és várja a simit. Őket simán el lehetne lopni,mondjuk az egyik egy nagyobb testű fekete keverék,őt lehet nem mernék,na meg mit kezdenek vele.


Inkább fajtatiszta,fajtajellegű kutyákat nem szabad. Azokat tuti lopják.


Egyszer önéletrajzot adtam be egy pékségbe,de rá láttam a kutyára. Végig ülte azt az 5-6 percet és figyelte az ajtót. De én is max pékség elé ahol rá látok. Mondjuk egy Tesco,Spar ilyenekbe nem mennék be és vásárolnék 1-2 óráig. Mivel fajtajellegű Bichon Frise (mentett) így könnyen divatfajtának nézik.

2015. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ilyenkor jól jön, ha a kutya ugat, amikor közelednek felé kikötött helyzetben?
2015. okt. 30. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!