Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya viselkedése a bolt...

Kutya viselkedése a bolt előtt hagyva?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre ebben a témában. Sokan félnek attól, hogy ha a bolt előtt hagyják a kutyájukat, ellophatják, esetleg valakivel meg is történt, mert ilyet sokat hallani. A Te kutyád hogy viselkedik idegennel, ha kint hagyod a bolt előtt? Tetszik-e Neked ez a viselkedés, stb?
2015. okt. 30. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Igen,mindenképpen. Mivel feltűnő,hogy ugat arra oda figyelnek többen,így nem merik majd elvinni,egyrészt nem tudják harap e,másrészt feltűnő.

2015. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A kutyával az ellopáson kívül még ezer rossz dolog történhet ha egyedül hagyod, szóval nem úgy működik, hogyha ugat, akkor nem mennek oda, oszt le van rendezve a veszély. Amúgy meg nem hiszem hogy tolerálnák a hatóságok ha valakit megharapna, hiszen te hagytad felügyelet nélkül az agresszív kutyát egy közterületen, ami nem a tiéd.
2015. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Miért lenne agresszív? Ha téged akarnának elrabolni, akkor nem védekeznél? Vagy ha igen, akkor te is agresszív vagy?
2015. okt. 30. 20:35
 14/20 Szilvi & Argos ***** válasza:
Kikötés nélkül, szájkosárban hagyom kint. Ma ismerőst is magasról letojt, mesélte telefonban :D
2015. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szilvi és ha valaki el akarná vinni, ellenállna?
2015. okt. 31. 09:01
 16/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy okkal agresszív vagy sem. Egy közterületen vagy nem a kertedben. A közterületen másoknak is joga van közlekedni anélkül bármi zavarná és ott bármi történhet, ráadásul a kutya nincs is a felügyeleted alatt, mert te vásárolgatsz, vagy mit tudom én. Mi van ha egy kisgyerek szalad oda és véletlenül azt támadja meg? Vagy ha senki sem megy oda de elszakad a póráz? Mégis mivel biztosítod, hogy senki mást ne bántson csak a gonosz rablót?
2015. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
És ha el akarják lopni, akkor sem ellenkezhet? VAgy áldozati bárányként kellene elkullognia az őt elrablóval? Ne magyarázzuk már félre. Ezek csak kérdés feltevések.
2015. okt. 31. 17:07
 18/20 Szilvi & Argos ***** válasza:
Elhúzni nem tudnák, de valszeg az ölbe vételt se hagyná, nekem is csak adott technikával-szóval engedi :D
2015. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
:D Akkor sejtem, hogy egy nagytestű őv fajtád lehet.
2015. okt. 31. 21:43
 20/20 Szilvi & Argos ***** válasza:
roti-nj mix :)
2015. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!