Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen estbe mi csinálják? A...

Zolikaaaaaaa kérdése:

Ilyen estbe mi csinálják? A kiskutyám még csak 3honapos. De szegénykém nagyon beteg. Feher habosat hany enni nem akar! Inni neha isszik! De meg orvoshoz se tudom vinni mert ma zárva vannak! Nagyon le van gyengülve.

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 16:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Segítséget kertem nem oltasokat!!! Meg amúgyis fogalmazatok mar meg gyengébek miatt ujra le irom!

Este 8-ig tartott nyitva....en ot voltam 19:30ra!! Es ot nem volt penz nalam...! De haza akartam joni azér az összegert de az orvos nem várt!! Es nem helybe vitem a kutyát...! Kocsival mentünk el az allat orvoshoz! Nekem meg ne magyarazatok mar kutya felelősegrol! Mert szerintem a az en masik kan kutyám..többet kap 1het allat..mint 1honap alat 2kutya! It nem a pénzről van szoo! It az orvos volt a bunkoo! És nem ő a hibas..enisnhibas vagyok mert annyira meg voltunk remulve a telefonon a buksztarcam ithol hagytam..annyira siettunk!! Szoval nem kel.it ítélkezni..segítséget kertem..nem. primitiv valaszokat!!

2015. nov. 2. 10:10
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Mikor kezdődött a panasz már tegnap délután amikor a kérdést kiírtad vagy napok óta? Ha napok óta akkor lett volna esélyed elvinni hamarabb is.

Egy kölyökkutyánál még gyorsabban kell cselekedni,mint egy felnőttnél.

Ha nem kérdést írtad volna ki hanem pattantatok volna kocsiba. Lehet jobb lett volna.


De mindegy.


Sajnos ilyen orvosok tényleg vannak,ezért kell vmilyen szinten felkészülni és pénzt vinni,főleg ha ügyeletes orvoshoz mész.


Szerencsére a mi dokinknál megoldott a részlet fizetés.Sose küldene el senkit,mert nincs nála elég pénz,oltási könyvet,telefon számmal ott kell hagyni és bevinni a pénzt.Nekünk volt mikor 25 ezret kellett kifizetni nekünk sem volt annyink csak 5 ezer. Oda adtuk mondtuk majd törlesszük csak lássák el a kutyát. Ebből a szempontból szeretem a mi állatorvosunkat,nem olcsóak,de legalább részletben lehet fizetni,bármikor még este is hívhatóak!!


Mi lett végül a kutyával?

Milyen halálos betegség?

2015. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen az ilyen orvos! Az állatorvosról feltételezi az ember, némileg szívén viseli az állatok sorsát. Persze, előfordul, hogy aki hozomra kezelteti a kutyáját, az nem fog fizetni. De nem ez a jellemző a kutyások körében. Az pedig igazán nem kerül csillagászati összegbe egy orvosnak, ha sürgős diagnózisra van szükség.
2015. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 bollocks ***** válasza:
100%
Ha a panaszok láttán 16:35-kor nem a gép elé telepedsz, hanem bepattansz az autóba, akkor nem 19:30-ra érsz a rendelőbe.
2015. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

7. válaszoló vagyok. Én felelős gazdának tartom magam.

Nekünk mindig van itthon pénz, igen, cirka 200.000 Ft, ha nem több, az ajtónál, hogy ha bármi van, csak fel kelljen kapni (persze elzárva, de nekünk könnyű elővenni, más meg nem is látja..)


Eddig én 5x rohantam kutyával állatorvoshoz, vidéken lakok, kezdjük ezzel. Mikor láttam, hogy valami nem stimmel, nem érdekelt, hogy komoly-e vagy csak vaklárma, beraktam a kocsiba, megfogtam a dugipénzt, bedobtam az ülésre, és elindultam, és vezetés közben a barátom telefonált minden állatorvosnak, és fogadtak bennünket.

Egyszer lyme-kórral vittük kórházba a kutyát, máskor mérgezés miatt, mert a környéken szeretnek ilyennel szórakozni, harmadszorra begyulladtak a nyirokcsomói, negyediknek nem tudta kinyitni a szemét, ötödszörre pedig nehezen vette a levegőt, nagyon sűrűn, és kitágult a pupillája.


Szerintem ez a felelősségteljes gondolkodás, nem az, hogy tartjuk, szeretjük, aztán ha van valami, akkor bepánikolunk, hogy Úúúúristen mi lesz most, hova vigyem, mit csináljak, gyorsan írok gyakorira, hátha valaki 200 km-ről meg tudja gondolatátvitellel gyógyítani a kutyát.


Van ügyelet, fel kell írni, nekem fel van írva az összes környező város ügyeleti telefonszáma, amit 3 havonta ellenőrzök, hogy jó-e.

Aztán ha hazaértetek, kapott injekciót, akkor fel lehet tenni, hogy milyen tünetek lehetnek még, ha esetleg az orvos által javasolt kezelés nem válna be.Szerintem. :)

2015. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, és ebből 3 éjjel történt, vagy késő este...
2015. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!