Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya Úr nem eszi meg a...

Kutya Úr nem eszi meg a hamikát amit kiteszek neki. Miért?

Figyelt kérdés
Kutya Úr nem eszi meg a hamikát amit kiteszek neki a tálkájába. Pedig főtt csirke farhátat kap megmelegítve, de azt nem akarja meghamikálni. Csak azt akarja amit én eszek :( Válogatós lenne Foltos Uraság? (Foltos a Kutya Úr neve)

#kutya #Foltos Úr
2015. nov. 6. 11:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Kutya Úr nem válogatós, hanem el van kényeztetve.
2015. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És hogy lehetne visszaszoktatni, hogy ne csak az én ennivalómat akarja? Vagy adjan neki az enyémből mindig? Éhen fog halni ha nem eszik, azt pedig nem akarom.
2015. nov. 6. 11:48
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Kutya Úr nem fog éhen halni. Koplaltasd ameddig észhez tér.

Ha az aznapit nem eszi meg, elveszed, és Kutya Úr megkapja másnap. Ha akkor sem, akkor harmadnap. És így tovább.

És fejezd be az urazást.... ha így kezeled még jó, hogy a fejedre nő.

2015. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

nem hal éhen kutya amig a táljában van kaja...amig adsz neki a sajátodbol miért kéne a sajátja neki???ne adj neki a tiedböl,másnapra megeszi a sajátját is.

amugy kutyának a száraztáp a legjobb,a csirkehust sehol nem is javasolják.

2015. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Jajj! Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 6. 11:54
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Nincs semmi baj a csirkehússal, bár főzögetni felesleges.

A mi Kutya Úrunk is válogat, a múltkor konkrétan a csirkemellre fintorgott. Úgyhogy kapja a száraz tápját, "fulladjon bele", ha neki az jobb. De természetesen az sem felel meg, szóval nem szívbajoskodunk. Ha nem kell neki nem eszik. Nehogymár a nyúl vigye a puskát.

2015. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Kutya Úr elől el kell venni 10 perc után a kaját ha nem eszik. Majd megeszi este. Vagy nem. Előbb utóbb azért Folti igazán éhes lesz.

A Kutya Fáját, elkényeztetett egy Kutya Úr ez. :)

Vagy sz@rul főzöd a farhátat és abban reménykedik, hogy magadnak azért csak jobb kaját gyártasz, megkóstolná azt is, hátha... :)

2015. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Csak vízben megfőzöm, egy kicsike fűszert dobok bele, felforr és kész is. Aztán amikor lehül kap belőle. De akkor innentől szakszerűbben fogom etetni, nem tudtam, hogy ez is ilyen bonyolult munka :D:)
2015. nov. 6. 12:02
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 6. 12:04
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Kb. 30 éve még nem volt száraz táp ( mármint kutyáknak, mégis megmaradtak :D), s a kutyám azt ette, amit én (diák voltam, örültem, hogy magamnak tudok főzni, nem ám még külön a kutyának! :D)

Nyár volt, egyik nap úgy adódott, hogy lecsót csináltam kolbásszal. Nem gondoltam rá, hogy a lecsó nem kifejezetten kutyakaja :D

Na, amikor elétettem, csak húzta a képét (amúgy nem volt elkényeztetve, a főzelékeket is megette)

Hát, mondtam neki: eszi, nem eszi, nem kap mást (nem volt otthon semmi) Telt-múlt az idő, egyszer csak odament a kutya, megszaglászta, majd nagy undorral, hogy lecsó is ért hozzá, kiszedte a kolbászokat. Később megint odasündörgött, bele-belenyalt a lecsóba - hogy, hogy nem, estére elfogyott a lecsó! Én voltam a legjobban meglepődve :D

Szóval csak következetesnek kell lenni (na jó, azért többet nem "kínoztam" a lecsóval :-)

2015. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!