Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya Úr nem eszi meg a...

Kutya Úr nem eszi meg a hamikát amit kiteszek neki. Miért?

Figyelt kérdés
Kutya Úr nem eszi meg a hamikát amit kiteszek neki a tálkájába. Pedig főtt csirke farhátat kap megmelegítve, de azt nem akarja meghamikálni. Csak azt akarja amit én eszek :( Válogatós lenne Foltos Uraság? (Foltos a Kutya Úr neve)

#kutya #Foltos Úr
2015. nov. 6. 11:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Le kell fárasztani,mielőtt otthon hagyod. Viszed minden nap sétálni?
2016. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Például fejezd be, hogy úgy kezeled, mint egy értelmi fogyatékos óvodás a babáját és kezdj el kutyaként bánni vele. Rendszeres mozgatás, szabályok, következetesség. Mindjárt nem lesznek viselkedési problémái. Azért van minden baj, a válogatás meg a sírás, mert most ő Kutya Úr, jóval feletted a rangsorban. Tegyél róla, hogy csak sima kutya lehessen végre.
2016. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltem a főnökömmel, hogy két óránként hazajövök megnézni hogy rendben van-e. Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 5. 15:36
 24/26 anonim ***** válasza:
Jesszus... Így komolyan el lesz kényeztetve. Te ugye csak troll vagy? Ennyire hülye gazdi azt hittem, nincs.
2016. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll? Azért mert szeretem a kutyusomat? És igen, a Kutya Úr megszólítás egy mókás szófordulás, természtesen tegezem a kutyuskámat!
2016. ápr. 5. 17:11
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem, csak leginkább nekem egy plázacica jut eszembe, akinek a fején ugrál (képletesen) az elkényeztetett csivavája.
2016. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!