Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KB 1hete vettem a kis fiamnak...

Renáto05 kérdése:

KB 1hete vettem a kis fiamnak egy Amerikai stefford shire terrier, csak egy gondunk van vele hogy, a 2 két első lábára valamikor sántít és kissé duzzadt a tappancsa, és fehér lábaiból rózsaszínű lesz, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
féregtelenítve van,első oltását megkapta
2015. nov. 8. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Az a baja, hogy nem tenyésztőtől van, hanem egy szaporítótól, és innentől kezdve sajnos bármilyen betegsége lehet.

Állatorvosnak kell megmutatni, mégpedig minél előbb.

2015. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Készüljetek fel egy nagyon költséges és problémás életű kutyára. Mindezt azért, mert szaporítótól vettétek a kutyát.

Amúgy sajnálom :/

2015. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Nos, ilyenkor el kell vinni állatorvoshoz. Úgyis időszerű lesz az első oltás után két héttel a következő oltás. Valódi orvos ilyenkor amúgy is megvizsgálja a kicsit, mert csak egészséges kutyát illik oltani.

Szóval holnap igen ajánlatos meglátogatni a kiskutyával az állatorvost.

2015. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
2015. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Adom a 4. válaszoló linkjét:D
2015. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Az a baja, hogy valószínűleg szaporítótól van. Könnyen lehet atexiás is. Ezért nem szabad akárkitől kutyát venni, csak tenyésztőtől, aki leszűreti a kutyáit betegségekre, nem csak eladja a kölyköket. Hány hetes a kutya?
2015. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Még a fajta nevét sem tudod leírni.Ettől kezdve nem valószínű,hogy normálisan tájékozódtál vásárlás előtt.

Fajtabetegségekről tudsz?És arról,hogy nem staffordshire terriered,hanem fajtajellegű szaporított keveréked van?

Mielőbb vidd dokihoz és imádkozz,hogy ne legyen valami öröklött,komoly baja.

Az meg a másik,hogy az ember nem a kisfia kedvéért vesz kutyát,főleg nem ilyen fajtát.

Szaporított kutyáról később simán kiderülhet,hogy ideggyenge.Már csak ezért is tenyésztőtől veszünk bull típusú terriert.

2015. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

először is nem a helyes hibák miatt kértem segítséget,de szerintem nem én vagyok az egyedüli ember aki nincs tisztába

azzal a ténnyel hogy kel KIS KUTYÁT vásárolni!

A mai nap folyamán már megnyugtatott az állatorvos, hogy csak annyi a baja hogy gyengék a csontjai,és VITAMIN hiányba szenved!

2015. nov. 9. 15:02
 9/22 A kérdező kommentje:
amúgy 8 hetes
2015. nov. 9. 15:03
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kiskutya....elég nagy mínusszal indul az életbe. Nem a legjobb helyen születhetett, ha 8 hetesen ilyen baja van már.

Remélhetőleg rendbe hozzátok és nem kell bérletet váltanotok az állatorvoshoz.

2015. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!