Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincsen 10000 ft-om egy...

Ha nincsen 10000 ft-om egy hónapba kölyök tápot venni a kutyimnak, mit javasolnátok, ti mivel etetitek a kölyköt?

Figyelt kérdés

Sajnos nemtudok neki nagyon drága kölyöktápot venni.

Van köztetek olyan, aki ugyanígy van, mint én és ha igen, akkor ő mivel eteti a kutyusát?


2010. márc. 19. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Légy szíves írd le milyen fajtájú kutyusod van. Ha tenyésztőtől vetted, akkor érdemes tőle megkérdezni milyen olcsóbb tápot tudna javasolni. Illetve trükknek lehet javasolni gyümölcsök hozzáadását a táphoz. Persze az nem teheti ki a táplálék zömét.

2010. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egy kölyöknek egy zacskó pl.4000 ft os táp elég több hónapig. ha kis termetű. milyen fajta a kutyád?
2010. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A kutyusom boxer, de még nincs velem, 2 hét múlva hozhatom el, akkor lesz 8 hetes.

Addig is szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.

2010. márc. 19. 16:57
 4/18 anonim ***** válasza:

bár nekem nem boxerem van, de szerintem akkor sem kerülne az etetése havi 10000-be, ha prémium tápot kapna.

hiszen rajta van az adagolása, és nem kell sok belőle:)

2010. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, mivel még sosem volt kutyám.

Köszönöm a választ!

2010. márc. 19. 17:04
 6/18 A kérdező kommentje:
Hány kg tápot eszik meg a kölyökkutya 1 hónapba?
2010. márc. 19. 17:06
 7/18 anonim ***** válasza:

na még mindig az utolsó vagyok:)

nyílván a boxer többet. az én westie-m hááááát most 7 hónapos és 2,5 kilósat eszik 1 hónap alatt.

kölyökkorában még kevesebbet evett.

pl. ő most acanát eszik, de evett már orijent sőt pro plant is.

a honlapjukon megnézheted h 1-1 terméből hány grammot ajánlanak napi adagként.

oldalt van h pl. 5-10 kg, és abban a csíkban h hány grammot igényel a kutyus ha 5 és 10 kiló között van.

na kicsit hülyén írtam le de remélem érted.

orijen.hu

acana.hu

purina pro plan-t is beírhatod a keresőbe:) mindenhol ott van a táblázat. sok sikert:)

2010. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

szia,középkategóriás freshnapfos tápok szerintem megfelelnek neki,pl dog chow.Nekünk kis termetű kutyusunk van neki a 3 kg elég volt majdnem 2 hónapig.(ez kb 2-3ezer ft.)Ja és ha veszed nézd meg az összetevőket,és a nyers fehérje 24-28 közötti érték legyen.Adj neki csonterősítő tabit,abban is van junior.Meg ha belefér hetente egyszer kétszer egy kis főtt májat,amit kevés sóval vízben főzöl ki.

Amúgy mi adhatjuk itt a tanácsokat,de az a legtisztább,ha megkérdezed az állatorvost,hogy ő mit és hogyan javasol,elvégre ő az,aki a legjobban ért az állatokhoz.

Pedigree-t meg Chappit és barátaikat ne vegyél,szerintem,mert drága és messze nem olyan jó,mint az ára.Amúgy ha még csak most fogod elhozni,akkor a tenyésztőtől mindenképpen kérdezd meg,hogy mivel eteti,mert a hirtelen váltás megviseli a kutyus gyomrát.Szóval utána is csak fokozatosan állj át másik tápra,amit majd kapni fog.

2010. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!
2010. márc. 19. 17:25
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

már ne haragudj, de csonterősítőt minek ajánlasz?? pláne egy nagyobb testű kutyának?

egy kálcium tabival többet árthat a kutyának mint használna!

lehet diszpláziás de más is! a vitaminok is olyanok, h a sok sem jó belőle de a kevés sem. ha prémium tápot vesz, a mellé nem kell semmit sem adni!

porc és csonterősítő, amitől nem lehet baja: tehéntúró, méz hozzá és egy ek. búzacsíra. a doki írta fel. mert mondtam neki h nem használok kalcium tabit és mondta h azt nem is szabad.

kicsit nézz utána mielőtt tanácsot adsz.

2010. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!