Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen személyes tapaszt...

San95 kérdése:

Kinek milyen személyes tapasztalata van a csehszlovák farkaskutyával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi hogy ki mit olvasott róla a neten mert azt valószínűleg én is olvastam. Első sorban csehszlovák farkaskutya tulajdonosok tapasztalatai, véleménye érdekelne. Hogy ők hogy látják a fajtát, jó és rossz tulajdonságaikkal együtt.

2015. nov. 11. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van a futin ilyen kutyás ismerősünk. Tehát személyesen találkoztam már ilyen kutyával és beszélgettem a gazdáival. Még ő maga sem nagyon ajánlja senkinek! Kb senkinek nem való, csak vannak páran, akik mégis megpróbálkoznak magukhoz venni ilyen fajta "kutyát". Vagy beletörik a bicskájuk, vagy nem. Leginkább igen, mert van ilyen menhely is külön nekik, ennek a fajtának. Oda viszik azok a gazdák (jó sokan), akik nem bírják tovább. Nem elég, hogy nagyon határozott legyél, és tapasztalt kutyás (nem golden, és hasonló bárány lelkű kutyás tapasztalatra gondolok), hanem még birkatürelmed is kell legyen hozzá, ÉS időmilliomos is kell legyél! Ugyanis neki tényleg nem elég 1-2 óra lefárasztás. Ja, és sok pénzed is legyen arra az esetre IS, ha valakinek az állatorvosi, vagy orvosi költségeit kell fizetned. Az, akit én ismerek, imád hirtelen felugrani és lefejelni az embereket a futin. Például. Próbáld meg lenevelni, de nem lesz olyan egyszerű, mint egy rendes kutyánál.
2015. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem egy gyakori fajta,sőt.. így kétlem,hogy csomó válasz fog érkezni a fajtával kapcsolatban,de az első leírta. Szerintem kb az összes CS.F ilyen.
2015. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A menhely elérhetőségét nem tudod véletlenül?
2015. nov. 12. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van a németjuhász fajtamentésnél most egy cseh.farkas, de nagyon nagyon szigorú szűrés után adják oda bárkinek is, szóval....
2015. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ne akarj ebből a fajtából még ráadásul felnőttet magadhoz venni, mert azzal még sokkal nehezebb!
2015. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fajtamentés kutyáját láttam.Gyönyörű. De nem most rögtön szeretném. Egyenlőre a körülményeim sem olyanok csak tájékozódom. Azért kérdeztem a menhelyet mert ott esetenként szívesen látnak önkéntes sétáltatókat ami jó lehetőség lenne a fajta megismerésére.
2015. nov. 12. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú hát nem tudom, megkérdezem!
2015. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!