Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 55. napra fial a kutya az...

55. napra fial a kutya az nagyon korai?

Figyelt kérdés
nincs bajuk szopnak szépen de 55. napra születtek most 4 naposak 11-en vannak- 3 kicsit cumiztatni kell mert nincs anyának elég teje . (menhelyen vagyok önként) es ott születtek meg és most nállam vannak !
2015. nov. 12. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvossal nem beszéltetek? Ő biztosabbat tudna mondani.
2015. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha már megérték a 4 napot akkor nincs baj. az életképtelenek elhullanak az első 48 órában. (ha esetleg koraszülöttek lettek volna, akkor nem lennének már).
2015. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az meg már csak költői kérdés, hogy egy menhelyen honnan tudják, h 55. napos vemhes és ha tudták, h vemhesült miért nem ivartalanították? Mondom...költői.
2015. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as, én simán el tudom képzelni, hogy a drága gazdik leadták az anyakutyát mikor megtudták, hogy vemhes. Így pedig nem nehéz számon tartani a heteket.
2015. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt az állatorvostól kell megkérdezni, nem itt.

Bár osztom a hármas véleményét... a menhelyeken ivartalaníttatnak, akár az utolsó napokban is.

2015. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó menhely, ahol leelletik a kutyát:(
2015. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az 57. naptól maradnak életben egy kis csodával, az 59.-től már elég jó esélyeik vannak. A koraszülésnek vannak külső jelei is (feltűnően kidudorodó szemek, madárcsőrre emlékeztető orr stb... Ha valóban 55 napra születtek volna akkor már biztos nem élnének. Mivel szopnak rendesen szerintem nem koraszülöttek. Az idegrendszer és a tüdő az, ami a legutoljára fejlődik ki, ha ezek nem elég fejlettek, akkor nem tudnak életben maradni.
2015. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!