Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky tartás magyarországon?

Husky tartás magyarországon?

Figyelt kérdés
Szeretnék huskyt tartani és nem akarok rossz gazdi lenni... mennyire bírják ezek a kutyák a nyarakat nálunk és vannak-e ojan dolgok amire külön kell figyelni náluk?

2015. nov. 12. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint mindegyik kutya,rosszul.


Ha gondoskodsz neki árnyékról,vízről,elviszed úszni,esetleg veszel kis medencét,fellocsolod a betont vagy a teraszt ahol feküdne akkor enyhíted. De mivel dupla rétegű szőre van. Ami télen fűt nyáron hűt szóval nem fog bele pusztulni.

2015. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ugyan úgy mint más kutyával...
2015. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni kutyáknak a leggtöbb felmenője itt született jobban bírják a meleget mint akik hidegben születtek (szerintem érted hogy értem). Kell árnyékos hely, talán egy kis medence (vagy nagyobb vizes hely) ahol lehűtheti magát... de az utóbbit csak ha nagyon el akarod kényeztetni :) Sok mozgás- sport kell nekik. És persze fésülni kell dús a bundájuk. Remélem tudtam segíteni! ^^
2015. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!