Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitöl lehet ez? Mi lehet ez?

Okos0204 kérdése:

Mitöl lehet ez? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy palota pincsi kiskutya. Tegnap reggel a hátso lábára furán ment, aztán pár órára rá,ahogy ment, a hátso fele jobbra huzott, aztán estére teljesen olyan mintha nem érezné a lábát.Maga utan húzza,és az első két lábával huzza magát.

Az udvarra kitettük hogy wc-zen nem wc-zett. Éjszaka maga alá pisilt, de kaksizni nem kaksizott.


2015. nov. 15. 11:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem szaporítótól kéne kutyát venni, ennyi a megoldás. De az ilyenek úgy sem fogják fel, mert ha majd kiskocsi kell neki több száz ezer Ft-ért, akkor inkább elaltatják, és hoznak másikat..Sajnálom az ilyen embereket, mert nagyon tudatlanok. És egy másik kérdés feltevőjéhez hasonlóan ez a személy is írogat nekem, és szidja a családomat, miközben ő az, aki nem felelősségteljes...mert neki gyereke van, és ő hétvégén nem hajlandó orvoshoz menni:) De a felét sem értem, mivel egyébként össze-vissza ír, idegből, mert tudja, hogy nekem van igazam.


Egyébként nem is értem, hogy miért hagyod annyiban, hogy az orvos annyit mondott, hogy előfordul. Én végigkérdezném, hogy mennyi az esélye, hogy felépül, van-e esély erre egyáltalán, mik a kilátások a jövőre nézve (kiskocsi, mint írtam pl), milyen élete lesz így a kutyának, nem-e megoldás az eutanázia, aztán ha az orvos csak úgy tessék-lássék nézi meg a kutyát, semmi röntgen, stb. akkor másikhoz vinném. És a hasznos válaszomért várom a kioktató privát levelet, hogy mekkora egy állat vagyok én. :)

2015. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!