Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9-10 hónapos kutya felnőttnek...

9-10 hónapos kutya felnőttnek számít? Elég napjában egyszer etetni?

Figyelt kérdés
Menhelyi kutyáról van szó. Közepes termetű. Marmagassága 42 cm. Vékony, kecses testalkatú szuka. 10-12 kg körüli.
2015. nov. 15. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Rakasd át a kérdésedet az Állatok kategóriába, a Kutyákhoz,

ott előbb kaphatsz érdemi választ! Lehet, hogy már elég, bár fontos

lenne tudni, mennyit mozog, milyen fajták keverékének gondolod?

A menhelyen nem adtak "használati utasítást" , jótanácsot ?

2015. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszi! nem jelentenéd, hogy rossz kategóriában van? Én nem tudom, hogy kell. Köszönöm!
2015. nov. 15. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
:) Már áttették, úgyhogy a gyik illetékese, mint a "nagytesó" felügyel ránk. :)
2015. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja, látom már, hogy ott van. Köszi!


Drótszőrű magyar vizsla keveréknek látom.


A lenti képen látható magyar vizslára hasonlít, azzal a különbséggel, hogy fekete a szőre és fehér őszes szálak vannak benne. Nagyon szép kiállású.


[link]

2015. nov. 15. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 1 éves kora után már nem nő tovább, de amíg növésben van, addig szerintem jobb ha napi 2x kap enni, de nem létszükséglet.
2015. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm!
2015. nov. 15. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem számít felnőttnek, és minimum egy éves koráig naponta kétszer kell etetni. Mivel nem kistestű, ezért én később is javasolnám a napi kétszeri etetést, főleg, mivel vizsla keveréknek írod, nekik elég mély mellkasuk szokott lenni, szóval lehet hajlama gyomorcsavarodásra. Különösen, ha táppal etetsz, én mindenképp maradnék a napi kétszerinél, ha megoldható.
2015. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!