Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az, hogy a vemhes kutya...

Igaz az, hogy a vemhes kutya a vemhesség 24. napján már termelhet egy nagyon kevéske tejet?

Figyelt kérdés

Nem vemhes a kutyám, csupán találtam egy nagyon jó vemhességi naptárat ( egy tenyésztő ismerősöm rakta ki) és abban olvastam, hogy a vemhesség 3 hetén már tapintással lehet őket érezni és már nagyon kevéske tej is jöhet belőle. Igaz ez a tejes dolog?


Mert 64 napig vemhes egy kutya és a 21 naptól 1 hétig még nem lenne korán a tej termelésre?


2015. nov. 16. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A labradorunk ellett jó párszor. :) De én nem vettem ilyet észre rajta. Csak ellés napján láttam csöpögni a tejét. Lehet előtte is volt már neki, de akkor nem láttam.
2015. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy mindenki mást mond, hallottam már olyat akik 100%-ig állították, hogy ultrahang nélkül is megtudják állapítani, ha egy kutya vemhes ( kb. a 30. napig). Viszont a legtöbb tenyésztő úgy mondta, hogy csak az ultrahang biztos a többi semmit nem jelent.


Érdekes, hogy két táborra oszlik a vélemény. Lehet, hogy láttak valami jeleket a kutyájukon és később kiderült valóban vemhes, lehet, hogy az pedig eddig is úgy volt csak nem vették észre.

2015. nov. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!