Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék papillon szuka...

Hol tudnék papillon szuka kutyát venni 90 000 alatt?

Figyelt kérdés
Ha lehet küldjetek linket :)

2015. nov. 21. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem is kell hogy értsd.

Nem kötekedni akartam. De szerintem mindenki onnan szerez kutyát ahonnan akar. Szerintem meg az aki néha hadja h a kutyáinak kiskutyája legyen nem szaporító.

2015. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

20-40 ezret még hozzá gyűjtesz és van egy törzskönyves fajtatiszta Papilonod. Nem spórolnék a vétel áron.


Veszel 50 ezerért egy szűretlen,rosszabb esetben oltatlan kölyköt aki kitudja papilon lesz e belőle vagy más, beteg lesz, patellás lesz ami a kistestű fajták szüleit szűrik. Légcsőszükület és mi egy más betegség van.


De ha olcsón veszel akkor nagy a valószínűsége,hogy beteg lesz.


Aztán már mikor 2 éves lesz és 500 ezerbe lesz a kutya,vissza sírod,hogy csak jobb lett volna 150 ért megvenni és nem lett volna vele ennyi ktg.

2015. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Oliwonder's válasza:
100%

Az elozo valaszado jol irta!

A papillon itthon ritka fajta de sajnos akad szaporitoja.... Ha azt valasztod a kulonbozet sokszorosat koltheted kesobb allatorvosra...

En is gyujtenek hozza es biztonsagos helyrol tenyeszetbol vennek! A tenyesztoknek kotelezoen elo vannak irva bizonyos allatorvosi szuresek es persze a tenyesszemle, amivel magadat biztositod be hogy onnan csakis egeszseges kutyat fogsz kapni! Illetve a szerzodes es az abba foglalt garancia is teged ved!

Ha alaposan szetnezel ez a fajta ezer euronal kezdodik de peldaul ivartalanitasi feltetellel hobbi kutyakent joval olcsobb! Persze meg akkor sem 90 ezer.

Udv: Oliwonder's Papillon Kennel

2016. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!