Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Westie kölyök?

Mennyibe kerül egy Westie kölyök?

Figyelt kérdés
Muszáj kutya-kozmetikába vinni? Előre is köszi a válaszokat!
2010. márc. 20. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Tenyésztőtől 100ezer körül.

Szaporítótól 10-30ezer forintért már van. Rengeteg a szaporító mivel nagyon divat kutya lett.

Kozmetika nem muszáj, de nem árt. Viszont a szőr fésülést igényli!

2010. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. márc. 20. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szaporításról: olcsokutya.uw.hu


Döntsd el melyiket akarod megfizetni a kutyát vagy az orvost.

2010. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi még 3éve vettük.tipikus: gazdi megvette a kutyát tenyésztőtől 2hét múlva költözni akart, kutyát nem vihetett. ezért a 60ezer forintos kutyát törzskönyvel odaadta 30ezerért. :S:)

azóta velünk van.nagyon jó fajta. kozmetikus nem muszáj,de jól jön.:)

ha van kérdésed még akkor írj aztán válaszolok;)

2010. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anno 9 éve vettem, 75 000-ért. Törzskönyvezve, természetesen. Amikor vittem oltatni, megkérdezte az orvos, hogy hány éves is?4? :-) Szóval nagyon jó kondiba van, játékos, az öregedés legkisebb jelét sem mutatja, orvost csak akkor lát, ha oltatom. Szerintem megéri a kezdeti többletköltséget. Szaporítótól soha nem szabadna kutyát venni.

Én hordtam kozmetikushoz, de rájöttem, hogy elkezdett rettegni tőle, úgyhogy muszáj volt más megoldást keresnem. Vettem magamnak egy trimmelőkést, és megtanultam én megcsinálni. Ha magadnak nem megy, akkor bizony 2-3havonta hordani kell kozmetikushoz. Fürdetni pedig nem szabad.

De ha jó helyről veszed, elmondanak szépen mindent részletesen.Érdemes időt szánni rá, és megnézni minél több tenyésztőt és kikérdezni őket.

2010. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!