Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyások, hány gramm...

Kistestű kutyások, hány gramm tápot kap a kutyátok?

Figyelt kérdés
Milyen fajtájúak, hány kilók, és milyen tápot, és abból hány grammot kapnak?

2015. nov. 24. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Tacskó-yorki keverék

8kg

Romeo Excellence táp

Durván egy bögrényi, sosem mértem le pontosan.

2015. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

úristen, és miért érdekel? amúgy annyit kap nagyjából amennyi elő van írva a súlyához.

Egy King cavalierem van, olyan 6-7 kilő körül lehet és hát nagyon durva becsléssel 3 marék ennivalót kap :D és a tápot most sajnos nem tudom, valami spanyol :O

2015. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet h fura volt a kérdésem:)) de csak arra vagyok kiváncsi, hogy ki mennyit ad, és mennyire tér el attól, amennyit én adok, meg hogy mennyire szokott más is eltérni attól, ami rá van írva a tápokra, h inkább többet vagy kevesebbet adnak... Én ugyanis majdnem dupla adagot kell adjak a kutyámnak:D
2015. nov. 24. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én már nem is emlékszem mi van a táp zacskójára írva. Mivel nem egy zabagép a kutya, így otthagyja ami nem kell neki, nem volt nehéz kimérni az adagját. Ha meg láttam, hogy szedett magára, vagy nem tartja a 8kg-ot (állatorvos szerint ez az ideális súly neki), akkor emelek, vagy csökkentek az adagon.

2015. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én meg a második, mondjuk mi akkor adunk többet..mondjuk okés pl most, hogy jön a tél, vagy ha kint van egész nap és játszik a nagy kutyussal.

igen kicsit furi volt a kérdés, de szerintem figyeljed, a kutyus alakját..függ azért a napi mozgásától, mennyire lett leszoktatva a habzsolásról

2015. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy 6kg-os havanese-m van, Brit Care Salamon-t kap jelenleg, és kb. 90grammot adok neki egy nap. De mi agilityzünk, szóval nagyon sok energiára van szüksége, ha nem sportolna, akkor valószínűleg kicsit kevesebbet adnék neki.
2015. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség erről kérdezni,mert:

- függ milyen tápot kap,minőség márka és stb

- függ mennyit mozog a kutya

- függ öreg vagy fiatal

- függ az időjárástól pl nálunk nyáron alig esznek,a napi adagjuk felét eszik meg,pedig este kapnak


De,hogy a kérdésre válaszoljak.

Van egy 4 kg körüli 4 éves Havanese-m és egy 4,9-5 kg körüli 13 éves Bichon Frise-m.


Nos egyforma kis fém tálkájuk van,én mindig félig töltöm, fiatalnak kicsit kevesebbet mint a fele. Ha már annyit adok neki mint az öregnek,meghagy belőle. Panzi Fit Active halasat kapnak,nem tudom mennyi gramm kell belőle. Én mindig szemre adtam, ha túl hamar megették és nagyon a tálka körül lebzseltek kevés volt,ha meghagyták sok volt aztán ennek tudatában adom nekik. Van mikor a fiatal többet kap,mert pl az nap többet mozogtam vele,jobban is igényli a több táplálékot.



Szóval a grammok amik a zacskón vannak nem kőbe vésve kell venni,csak irány adóak :)

2015. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!