Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes kiskutyám nem tud...

7 hetes kiskutyám nem tud menni. Eddig normálisan szaladgált mint a többi de egy hete csak sír és bugdácsol. Lehet a túlsúlya miatt? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

És akkor kérdezik, mi a bajunk a szaporítókkal...

ÁLLATORVOS!

A kiskutyának valami baja van, ráadásul a fejlődésének egy fontos szakaszában, egy életre megnyomoríthatod azzal, hogy csak nézed, hogy valami nem oké.


Könyörgöm, mondd, hogy csak trollkodsz, és ilyet valójában senki nem csinál...

2015. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor hallgass. Nem trollkodom, természetesen jön az állatorvos holnap, csak ideges vagyok és gondoltam hátha valaki megnyugtat
2015. nov. 26. 11:09
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha már egy hete fennáll ez az állapot, rég ki kellett volna hívnod az állatorvost, azon kívül, nálad sem lehetne hat hetesen egy kiskutya, ugyanis törvény írja elő, hogy legkorábban NYOLC hetesen kerülhet új gazdához! A súlya miatt nem bukdácsol, valószínűleg más baja van.
2015. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ne nyugodj meg. Egy hete nézed, hogy valami nem oké a kutyával, és csak most jutott eszedbe dokit hívni (nehogy elvidd rendesen felszerelt helyre egyébként, hátha meg is tudják rendesen vizsgálni, nézze csak meg a falusi lódoktor, aki soha nem fog neked röntgent vagy bármi olyat javasolni, ami neki nincs kéznél), az a minimum, hogy ideges vagy.
2015. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi ez a hülye divat, hogy nem viszik orvoshoz a kutyát, ha beteg, hanem kihívják házhoz, ahol semmi felszerelés nincs???? Az orvosodnak röntgenszeme van? Esetleg mozgó rendelővel jár? Te is kihívod az orvosodat, ha beteg vagy, vagy befáradsz a rendelőbe?
2015. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Egy hete?!

Rengeteg minden okozhatja, a lábtöréstől az idegrendszeri rendellenességig. A túlsúlya biztos, hogy nem.

Már amikor elkezdte, el kellett volna orvoshoz.

A 6 hetes oltáson (azaz 1 hete) még nem volt vele gond?

2015. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Azt nem értem miért kell kioktatni valakit,ha nem tetszik a kérdés lehet tovább görgetni.

Amúgy abba igazuk van h már rég el kellet volna vinni!!! az álatorvoshoz. Reméld h rendbe jön a kutyus.

2015. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bollocks ***** válasza:
67%

Te tényleg olyan hülye voltál, hogy kihívtad az állatorvost? Ástál volna egy gödröt, belerakod, aztán holnapra megint lenne kutyád jófogásról 3000-ért.

:Sarcasm OFF:

2015. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

És ha onnan vette? Mi közötök van hozzá? Semmi!!!

Aztán ezt a hozzászólásom is le lehet pontozni.!

Sajnos voltak és lesznek is szaporítók. Sajna az embereknél a pénz nagyobb úr mint az állatszeretet. Sajnos az a kutya már megszületett.

2015. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

De ha SENKI nem vesz szaporítótól, akkor pár éven belül kikopnának!!!

De mivel mindig lesz ilyen birkaagyú ember, aki megveszi, mert "ócccsó", addig mindig lesznek szaporítók. Nem rég láttam 2 hónapos kölyökkutyát, aki ORDÍT álmában, a félelemtől, és nem enged közel senkit magához.

Szerintetek milyen jó helye van bármilyen kutyának is egy ilyen mocskos féregnél, aki valami olyat művel a kutyával, hogy 2 hónaposan ilyen fájdalmat éljen át???


Mellesleg, kérdező, ha a valamelyik családtagod (netalán te) nem tudnál menni, akkor is csak gyakorin kérdezgetnél? Gondolom nem, hanem elvinnéd orvoshoz...

Gratulálok, a tiéd a mai nap legaljasabb kérdése...

Mert minden nap ilyenek vannak..Túlsúly miatt nem bukdácsol, másrészt 8 hetesen még az anyja mellett a helye, nem hogy 6 hetesen (vagy kitudja mi óta van nálad, nem igazán értem). Ha az én kutyámnak valami baja lenne, rohannék orvoshoz, és ha amíg várok a leletre, addig idegeskedésem leküzdésére felrakok ide egy kérdést, hogy hátha valaki tapasztalt már hasonlót, akkor egyrészt odaírom, másrészt nem várok az orvossal semennyit. Mert magától nem fog felépülni....

Ha pedig valakinek nincs pénze normálisan kutyát tartani (felkészülve minden lehetőségre), akkor az ne tartson kutyát. Senki fejéhez nem tartanak pisztolyt, hogy márpediglen te most fogsz kutyát tartani, mert én azt mondom...mindenki saját döntésből dönt. Legfőképp az, aki nem akar minőségi összeget rááldozni a kutyára, de a menhelyre se sétál ki, mert az már ciki, mert az nem fajtatiszta, hanem keverék...

2015. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!