Dobermannak milyen sportokat tudtok ajánlani?
Persze az őrző védőn kivül
Agility,flyball,frizbi,bikejöring vagy ezek nem jók neki mivel nagytestű vagy nem kedvelné és hobby szinten ?
Vagy tudtok mást ami jó lehet neki ?




válasza:



válasza:



válasza:Akkor a frizbi nem jó neki ?
A töbit pedig mért hobby szinten nem jó benne ?
Kapcsolódó kérdések:
Sziasztok,szuka dobermann neveket szeretnék ami a nagyságát,szépséget,erejét estleg hovatartozását sugallja .Minél hozzaillőbb/fajhoz illő nevek érdekelnek.Előre is köszönöm.:)
Minden nap 2 órát sétálnánk és még természetesen szellemileg is lefárasztanám. Agilityznénk is versenyszerűen. ŐV-re nem vinném. Egy dobermannak mennyire van szüksége ÖV-re?
És mennyibe kerül kb. egy munkavonalú németjuhász
Akinek ilyen kutyája van mivel fárasztja? Mekkora a teherbírása?
Szeretnek a jovoben dog dancinget uzni a kutyammal. most kulfoldon elunk es nincs ra modom, hogy elkezdjem, de mindenkeppen szeretnek amikor modomban alla majd. azt olvastam valahol, hogy a dog dancing alapja az agility. eleg sok mindent tud mar a kutyus es szeretnek...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




