Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin doggal milyen sportok...

Argentin doggal milyen sportokat érdemes űzni?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen kutyája van mivel fárasztja? Mekkora a teherbírása?
2014. márc. 3. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen kutyám, de én a súlyhúzást el tudom képzelni. Ezen kívül meg szinte bármit lehet vele sportolni, de ez leginkább egyedfüggő. Na meg attól is függ, hogy az adott sportot hobby szinten akarod űzni, vagy verseny szinten. A teherbírás meg szintén egyedfüggő, illetve attól is függ, mennyire jó kennelből való, hogyan alakítod az állóképességét.

Az én rottweilerem pl. nagyon szeret frizbizni, de versenyre nyilván nem vinném :)

2014. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 molly3 ***** válasza:

Ez a kutyától is függ ,mert minden kutya más a fajtától függetlenül!

De általába a teher bírása az nagy! Emelett mindenféle kutyasport megfelelő lehet számára!

Trükköket is lehet neki tanítani

2014. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A miénknek 50 km-eres hegyre fel, hegyről le túra meg se kottyan neki. Játékra még így is marad energiája. Akkor szerinted?
2014. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mienk még pici, de azt javasolták, vigyük majd súlyhúzásra. Plusz mivel vadászatra lett kitenyésztve, ha nagyobb lesz, majd visszük erdőbe kirándulni, imádni fogja.
2014. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!