Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyért ilyen ritka a bullmasz...

Milyért ilyen ritka a bullmasztiff? Egri vagyok és szeretnék személyes ismerettséget tenni vele és gazdájával.

Figyelt kérdés

Eddig csak jót hallottam róla. Én is ilyet szeretnék, de jó volna kicsit személyesen is megismerni a fajtát, élőben a gazdi jelenlétében. Viszont Egerben még sosem láttam, kutya kiállításon sem.

Szóval ha valaki tud Egerben (esetleg környékén) ilyen fajtáról megírná, hogy hol találom (utca, házszám)? Vagy ha tud róla, hogy egri kutyakiállításon lesz ilyen kutya, hogy hol és mikor?


2010. márc. 21. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
miLYért??
2010. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egri vagyok és a környékünkön 2 bullmasztiff kutyus is van. A Mikes Kelemen úton lakom, ebben az utcában és az egyel alatta levőben is van.
2010. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó, bocsi: MIÉRT!

De akkor is szemétség tőled ezért elvenni a lehetőségét, hogy előtérbe helyezzem a kérdést, ha x idő után se kapok rá választ. Nem tehetek róla: diszleksziás vagyok.

De attól még ember...

2010. márc. 21. 15:12
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, köszi!

Hogy néz ki az a ház? Mit jelent az eggyel lejebb lévő, honnan nézve? Melyik utca az?

Nagyon köszi!!!

2010. márc. 21. 15:14
 5/9 A kérdező kommentje:
A Váci M. vagy a Bercsényi Miklós?
2010. márc. 21. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Hajdúhegyen lakom, a Bercsényi úton és a mi utcánkban is van. Így nem tudom, hogy néz ki a ház, de ha elsétálsz erre, akkor lehet meglátod a kutyát.
2010. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:
84%
Sajnos mostanában egyre nagyobb divat, egyáltalán nem ritka. Kutyakiállításon rossz helyen keresgélhetted, mert tuti, hogy mindegyiken van.
2010. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért sajnos? Szerintem fantasztikus kutya. Nagy, zömök alkat (ami nekem nagyon tetszik), de csak nagyon végső esetben harap, inkább feltartóztat. Ez kimondottan tetszik benne, így nem mondhatja majd senki, hogy megharapta a kutyám. Mert ha már harap, annak bizony elég súlyos oka van. Sőt olyan gond sincs vele, hogy tól sokat ugatna...csendesen őriz, a megjelenésével. Amellett, ha a gazdi megbecsüli egy odaadó, gyerekszerető, hűséges társat talál benne. Persze más jó tulajdonsága is van, de röviden ennyi. Egyszerüen szuper kutya, legalábbis számomra a legtökéletesebb!
2010. márc. 21. 16:00
 9/9 Akiteki ***** válasza:
100%
Azért sajnos, mert amint egy fajta divatba jön (és a bullmasztiff határozottan erre tart), azonnal rengetegen állnak neki szaporítani, atípusos, betegségekre hajlamos egyedekkel elárasztva az utcákat, akiket aztán még tovább szaporítanak. Inkább legyen egy ritka fajta, ami küllemben-jellemben-egészségben megfelel az elvárásoknak, mint egy minden második udvarban szaporodó valami, aminek nagy része a menhelyeken köt ki. Ezért baj. Egyetértek, szerintem is rendkívül jó kutyák, ezért kár, hogy egy csomó már szaporítók kezében van.
2010. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!