Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadható Német juhász...

Örökbe fogadható Német juhász kan kölyökkutyust keresnék Pilishez minél közelebb. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon fontos lenne ha tudnátok Pilis (2721) városhoz minél közelebb ingyen örökbe fogadható maximum 2 éves kan Német juhász (tök mindegy hogy fajtiszta vagy keverék) kölyök kutyust. ha lehet akkor törzskönyvel, oltással stb. de ha ezek nincsenek attól még érdekelne engem. Előre is köszönöm a válaszokat/link küldéseket! :)

2015. nov. 28. 18:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segídségedet. Utánajárok :)
2015. nov. 28. 21:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Német juhász jellegű keverékeket találsz a menhelyeken és a gyepmesteri telepeken (pl. Illatos út Bp.). Ezeken a helyeken nézz körül.
2015. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bollocks ***** válasza:
Ingyen/olcsó kutya nem létezik. Legfeljebb nem az eladónak fizetsz, hanem az állatorvosnak, és közben nézheted a kutyád szenvedését. A környékünkön egy nő 5000-ért vett NJ-t, a most két éves kutyának hatszor műtötték a lábait (hátsókat kétszer-kétszer) kb 500.000 forintért, ráadásul a fájdalmai miatt nem lehet kutyák közé vinni, ezért annyira antiszoc lett, hogy tortúra vele még a legkisebb egészségügyi séta is, mert mindennek és mindenkinek nekimenne. Nem hiába él a mondás: olcsó húsnak híg a leve.
2015. nov. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Legyen kölyök, legyen oltva, chipezve, legyen törzskönyve, és lehetőleg utazni se kelljen érte...mindezt ingyen. Kaját veszel neki, vagy az is járjon hozzá élete végéig? Esetleg ingyen orvosi ellátás?
2015. nov. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem lesz orvos meg ilyesmi, hanem azt hogy ingyen meg tudjuk most kapni mert jelenlegi pénzt nem szeretnék ki adni érte. Attól még hogy nem hallottál ingyen egészséges kutyáról (mert nekem az első nj kutyusom az volt mégis az alábbi feltételek szerint kaptam meg, nem értem miért kell a nyomorék hozzáfűzéseket hozzátenni (utolsó kommentelő) amugy igen a kaja is ingyen lenne mert tudunk hozni munkahelyről friss húst meg mindent minden nap ( hátszín, pulykasonka stb...) szóval szerintem nem kéne hülyeségeket beszélni :/
2015. nov. 29. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!