Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlottok egy...

Milyen kutyát ajánlottok egy 14 éves magabiztos, határozott gyereknek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 21:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha sok türelme van a srácnak, és valami kis hiperaktív szerűt szeretne akkor esetleg lehet beagle, de csak akkor ha van elég ideje nevelni, mert nagyon rendetlenek, ha nincsenek megnevelve.

Vagy ha esetleg egy ragaszkodobbat, tanulékonyabbat akkor a border collie az tökéletes szerintem... :]

2010. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi.Aranyosak vagytok mindannyian.
2010. márc. 23. 07:54
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki lefikázta a foxit, bekaphatja! Nekem foxim van és nagyon okos agilityre is kiválóan oktatható. Nem is értesz hozzá, okostojás!!!
2010. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

19:24 Ne is figyelj az ilyenekre! Minden kutya lehet hülye, ha leszarják a fejét! Egy foxit csak rendesen le kell fárasztani, agyilag és fizikailag egyaránt és semmi gond nincs vele! A sok hiperaktív foxi a gazdi nemtörődömségének az eredménye!!!! Nekem nem foxim van, de értek a kutyákhoz. Úgyhogy ne figyelj rá!

A beagle első kutyának nem jó, mert nagyon tud szívózni, viszont ha a gyerek kellő időt tud szánni rá, akkor csodás kutyája lesz a gyerkőcnek! Őt is mozgatni kell rendesen, kutyasuli, agility, stb. De tündéri kutyák! Nekem is ilyen van. A border is kiváló lenne, de neki nagyon szükséges, hogy lefárasszátok agyilag. Gondolkodtató játékok, sok-sok séta, lehetőleg olyan terepen, ahol szabadon rohangálhat, és az agility szerintem elkerülhetetlen az ilyen kutyáknál. Ki kell hozni belőlük a maximumot, mert nagyon értelme kutyák!! De még mindig ott vannak a menhelyeken a szerencsétlen kutyák, akik mindent megadnának egy jó gazdiért és családért! Szerintem az első kutya legyen menhelyi, és meglátjátok mennyire megváltoztatja majd az életeteket! Sok sikert!

2010. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Elírtam egy szót: "értelmes"

Bocsi:D

2010. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!