Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Cavalier...

Mi a véleményetek a Cavalier King Charles spánielről?

Figyelt kérdés

Most olvastam a kutya újságban a fajtaismertetőt, és nagyon megtetszett a fajta. Eldöntöttem, ilyen kiskutyát szeretnék.

Aki olvasta a cikkeket, melyik tetszett a legjobban, és miért? Melyik tenyésztőt ajánljátok? Valakinek van esetleg személyes tapasztalata velük?


2010. márc. 22. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt a magyarországi tenyésztők névsora:

[link]


Válogass kedvedre :)

2010. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így jártam kb. 1 héttel korábban, de tudtam mennyire terhelt a fajta néhány betegségre és ezt el akartam kerülni. Itt megkérdeztem hogy ki szűri a betegségeket és azt a választ kaptam hogy csak egy kennel. (keresd vissza a kérdésemet abban volt, már nem emlékszem). Megnéztem és ténleg szűr, de a 4 öröklődő betegségből mindegyik kutyának csak 2 eredménye van meg, max. 3. és a másik eredménye nincs beírva. Ebből arra következtettem hogy a másikat is megcsinálta lelkiismeretesen, de pozitív lett a teszt és nem írták be.

Persze nem biztos, de tapasztalataim szerint ez szokott lenni. Nekem ennyi után el is ment a cavaliertől a kedvem, nem akarok beteg kiskutyát.

2010. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Valakinek esetleg van személyes tapasztalata valamelyik kennellel kapcsolatban?

Az örökletes betegségektől én is nagyon félek, de ahogy olvastam a cikkekben, több kennel is szűreti a kutyáit.

2010. márc. 22. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos, főleg a trikolor változat tetszik. Jó természetű könnyen kezelhető kutyus.
2010. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 7 éve a legjobb barátom egy cavalier king charles spániel és csak ajánlani tudom mindenkinek.
2011. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!