Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha a kutyám egy napig...

Az baj ha a kutyám egy napig nem kap enni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha te nem eszel 1 napig,te is éhes leszel nem?!
2015. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azt hallottam hogy nem árt néha koplaltatni a kutyát
2015. dec. 4. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy napot kibír!Nem lesz semmi baja,max másnap éhesebb lesz,mint eddig.
2015. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Koplaltatás akkor hasznos, ha válogatós a kutya. Ha megfelelő ételt kap, naponta a neki kellő adagban, nem igazán szükséges koplaló napot tartani. Felnőtt kutyánál amúgy nem okoz kárt, ha egy nap nem eszik. De vízre szüksége van, hogy ihasson amennyit akar.
2015. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is állatorvostól hallottam, hogy időnként ki illik hagyni 1 napot a kutya, meg egyéb,eredendően ragadozó állatok étrendjéből.
2015. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha szolodalizálsz vele...
2015. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám van hogy magától nem eszik 1-2 napig, máskor meg ha 10 percet kések a kajájával akkor engem akar megenni szinte.
2015. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi baja nem lesz! Makkegészséges kutyám, volt, hogy napokig nem akart enni. Szeszélyes volt. majdnem másfél évtizedig élt.
2015. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt olyan kutyám, amelyiket ha nem koplaltattam, akkor csak turkált az ételben. Ha heti egy koplalónapot beiktattam, akkor hatszor rendesen evett.
2015. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen fajta, mennyi idős a kutya. Lehet bevezetni heti egy koplalónapot, de csak ha már teljesen kifejlett, másfél éves kor után. Illetve kis termetű kutyáknak jobb, ha kétszer esznek keveset, mint ha egyszer sokat, náluk koplalónap helyett az egyik étkezést lehet kihagyni.
2015. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!