Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogyan készül fel (készíti...

Nemtudomanevem(sem) kérdése:

Ki hogyan készül fel (készíti fel a kutyáit) a szilveszterre, és a tüzijátékokra?

Figyelt kérdés

Én szimplán beengedem őket, és bwnt elvannak. (Mondjuk amúgy sem félnek tőle kifejezetten)

És ki szokott közületek (már aki kutyás) durrogtatni?

Én mondjuk szoktam :)



2015. dec. 5. 08:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Enyémmel egész évben Budapest legforgalmasabb helyein sétálunk (belváros, körút), rengeteg építkezési zaj mellett megyünk el, stb. Direkt ilyen útvonalakon megyünk, így elég jól hozzászokott mindenféle durva zajhoz. A múlt évben kicsit összerezzent egy közeli petárdától, de ennyi, mentünk tovább, mintha mi sem történt volna.


Én inkább az embereket nézem ilyenkor, nehogy valaki sutyiban a kutya pofájához dobjon egyet, mert ugye az milyen poén, aztán kimegy a szeme.


A bandázás meg póráz nélkül rohangálás meg le van tudva délelőtt.



Kerti kutyát szerintem alap, hogy ilyenkor beengedi az ember, sajnos sok olyan idióta van aki szerint poén bedobálni kertbe is a petárdát, aztán ha a kutya netán felveszi és a szájában durran annak már nem vicces a végeredménye.

2015. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 PyroMágus ***** válasza:
Szerencsém van. Az én kutyám teljesen letolja a dolgokat, figyeli a tűzijátékokat, de nem ijed meg tőle:)
2015. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!