Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövid- és hosszúszőrű csivava...

Rövid- és hosszúszőrű csivava párosításából milyen kölykök születnek?

Figyelt kérdés
Érdemes őket egyáltalán párosítani?

2015. dec. 5. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2015. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, amennyiben nincs törzskönyvük, tenyésszemléjük, és nem vagytok tenyésztők!
2015. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem érdemes szaporítanod. Ha pedig tenyésztő vagy, minden bizonnyal tudod a választ.
2015. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem én szeretném párosítani, a gyerekek szeretnének egyet egy ilyen szaporulatból. Nem szaporítótól, családtól :)
2015. dec. 5. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
A családi kedvenc Fifike összeengedése a szomszéd Mucókával is szaporítás, hacsak nincs meg mindkettőnek a tenyészszemléje, szűrései, kiváltott kennelneve, ami alapján adják a kölykökhöz a törzskönyvet, számlával.
2015. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha a családtagok közül senki sem tenyésztő, és a kutyáik nem rendelkeznek törzskönyvvel, tenyésszemlével, és nem konzultáltak az orvossal, akkor az bizony szaporítás!
2015. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: vagy rövid, vagy hosszú szőrű kölykök születnének. Pár éve újra engedélyezett a fajtán belül a rövid és hosszú szőrű egyedek közötti párosítás.
2015. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval családi vállalkozásban szaporítók...
2015. dec. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérlek Titeket, nee!

Hosszú szörű csivava tenyészetet indítottam, 4 évembe telt, míg Magyarországon találtam egy épkézláb hím példányt: és nem azért, mert nincs internet!


Könyörgöm, inkább ne szaporítsatok se rövidet, se hosszút!


Tudom, hogy miért hallottátok ezt.

Mert kevés a hosszú szőrű csivi Mo-n, és egyébként, ha minőségben fedeztetnek, jót tesz nekik a rövid szőrű keresztezése (fejforma miatt), de sokkal több hátul ütője lehet: pl patella probléma, fél hosszú - gyér szőrzet.


Ha van a TK-ban Mikóföldi, hívjátok fel a Zsuzsát, Ő még tud ajánlani lány kutyát, amivel lehet pároztatni. Kan már csak Amarant kennelben van.

2015. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!