Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetek MEOESZ tag?

Hogy lehetek MEOESZ tag?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez az egész, olcsobban vehetek részt a versenyeken? Hol lehet kártyát csináltatni, mit érdemes figyelembe venni? Border collie kutyusom van.

2015. dec. 6. 18:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de lesz egy verseny februárba, és de.18-án van a nevezési határidő, és ezen a versenyen szeretnék részt venni, de nincs arra megoldás, hogy ott már kedveuményesen tudjak nevezni, úgy hogy 2016-ra fizetem a tagdíjat?
2015. dec. 7. 14:41
 12/21 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Esetleg bővebb válasz?
2015. dec. 7. 20:39
 14/21 anonim ***** válasza:
Bővebb válasz: A nevezési díj befizetésének időpontjában kell érvényes tagságival rendelkezned.
2015. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sajnos, ebben nincs kedvezmény. Naptári évben van a tagsági.

Végül is, ha nem vagy tag, akkor a nevezési díj dupláját kell fizetned.

Pl ha tagsággal 6000, akkor tagság nélkül 12 000.

Így spórolsz 3000 forintot most.

Januárban, februárban pedig belépsz az ETSZ-be és egyben a MEOESZbe .

A kiállítás bizony pénzbe kerül.

2015. dec. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
TIsztában vagyok a költségekkel, csak még új vagyok ebben a versenyesdiben, semmi tapasztalatom még nincs, és január-bebruár-ig van verseny budapesten ahova lenne lehetőségem jelentkezni, csak a tagsági kártyával van a gond, Esetleg az nem lehet csinálni hogy megbeszélem velük hogy januárba szeretnék tagsági kártyát és akkor is fizetném ki, és addnának egy bizonylatot, amiveel már tudnák kedvezményesebben nevezni
2015. dec. 8. 15:32
 17/21 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákkal, de azért szerintem érthető amit szeretnék kérdezni
2015. dec. 8. 15:33
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem nem a mi értelmünkkel van a baj... Huszonötször leírtuk, hogy mi a helyzet, ha nem érted, az nem miattunk van. Ha egyezkedni akarsz velük, akkor egyezkedj velük. Azzal nem leszel előrébb, ha itt rágódsz ezen a kérdésen. Vedd fel a telefont és mondd el nekik a problémádat!
2015. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Félreértés történt, nem azt mondtam hogy baj van az értelmetekkel...hanem az egész szöveget elgépeltem, és azért írtam hogy remélhetőleg érthető. Egyébként már egy 3 napja email-ek velük, és 2016 fizettem ki a tagsági kártyát ....:)
2015. dec. 8. 18:41
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor már csak azt kell lelevelezned, hogy a jövő évi kártyával nevezhetsz-e a kiállításra?
2015. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!