Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ajándékozzam el a kutyám?

Most ajándékozzam el a kutyám?

Figyelt kérdés
tegnap voltam allergia vizsgálaton és kiderült hogy allergiás vagyok a kutyaszőrre. Olyan teszt volt hogy rámcsepektettek különböző anyagokat megbökték és ami megdagadt arra allergiás vagyok. A kutyaszőr tesztre is megdagadt egy kicsit. Most hogy allergiás vagyok elajándékozzam? Bár ami érdekes annak ellenére hogy a teszt azt mutatta hogy allergiás vagyok nem produkálok semmilyen tünetet ha a kutyámmal vagyok. vagy nem olyant ami zavarna vagy feltünően rossz lenne.
2015. dec. 9. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor miért ajándékoznád el? Ha nem csináltattad volna meg, nem is tudnád, hogy tényleg az vagy.
2015. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Dehogyis ha zene gondolkodsz nem is vagy jó gazdi... nekem eszembe se jutna pláne ha nincs feltűnő tünet, de ha lenne is kezelném gyógyszerrel és kész
2015. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem flladsz be tőle, nem jelentkezik erősebb roham miért kéne?

A írod, hogyha vele vagy nincs tünet..akkor?

Ha erősödik, kezeltetheted, nem a setét középkorban vagyunk. Ha tartósan az egészségedet nem veszélyezteti, akkor no para.

De ha ez az első gondolatod, akkor mennyire fontos az az állat? By the way..


(Amúgy az helyesen kutyámAT, nem kell mindent az automata okosfonra bízni.)

2015. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Én is allergiás vagyok a kutyaszőrre, mégis két kutyával alszok minden este egy szobában. Eszembe se jutott az, hogy kivágjam a kutyáimat, akiket én választottam, én vettem magamhoz! A tükörbe se tudtam volna többet belenézni, ha ennyire nulla felelősség érzetem lenne.

A gyerekét sem adja árvaházba az igazi ember, ha az balesetet vagy kárt okoz.

2015. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Én is allergiás vagyok, de nem érdekel.


De ha ezen gondolkodsz (és egy csapat ismeretlen véleménye érdekel) akkor nem igazán való neked kutya :/

2015. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Szia én is alergiás vagyok a kutyaszőrre de semmit sem ér mert egy csivava kutyám van nekik ügye hullik a szőrük és semmi tünete nincs. Tartsd meg amíg nincs tőle bajod
2015. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Manka68 ***** válasza:
84%

Szerintem ezek az allergia vizsgálatok nem sokat érnek. :-) Én kétszer voltam, egyszer azt mutatták ki hogy a macskaszőrre vagyok allergiás, másodszor a porra. Macskára nem. Az első vizsgálat után leültem a macskám elé, és közöltem vele, hogy akkor most szépen le fogom borotválni a szőrét. :-)) De nem tettem, és még mindig semmi bajom tőle. :-)

Aki tényleg allergiás valamelyik szőrre, az rögtön tüsszögni, orrot fújni, könnyezni kezd az állat közelében, vagy fullad. Ha nincsenek ilyen tüneteid, felejtsd el ezt az egészet és élj boldogan a kutyáddal. :-)

2015. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Apumnál az jött ki, hogy csokiallergiás.


Falta a 90%-os étcsokit, és kutya baja sem volt :)

2015. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is allergiás vagyok a kutya, és a macskaszőrre is. A macskaszőrtől tüneteim is vannak de eszembe nem jut ezért kevesebett törődni a macskámmal és a két kutyámmal. Elajándékozni meg pláne nem fogom őket.
2015. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes,hogy semmi tüneted nincsen,de megválnál a kutyádtól.


Anyámnak is kiadta az allergia teszt a kutyára és macskára valót, van két kutyánk 14 éve,lakásban. Macskás barátnői vannak ahol szintén egy légtérben van velük semmi tünete nincsen,szerintem kamuk ezek a tesztek.

2015. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!