Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miley Cyrus kutyája (sophie)...

Miley Cyrus kutyája (sophie) allítólag maltipoo. Ashley Tisdale kutyusa (Maui) is. De nagyon nem hasonlítanak. Akkor most melyik milyen?

Figyelt kérdés
Maui nagyon kicsi és igazi öleb. De sophie meg sokkal nagyobb. És semmi hasonlóság a kettő között. Én egy olyan kutyát szeretnék mint Maui de nem tudom eldönteni h most melyik a maltipoo. SEGÍTSÉG!
2010. márc. 22. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez cím most komoly??? Valaki MAGYARORSZÁGON, ahol szinte a legsz*rabb a kutyáknak, direkt csinál keverék almot??? B*meg...
2010. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

mivel ezek keverékek, a keverékből meg ugye nem mindig ugyanazt örökli egy kiskutya ..

nem tudom miért kell nekünk megint amerikát majmolni és horrorpénzért keverék kutyát venni

2010. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A maltipoo egy keverék. Nem lehet tudni milyen lesz pontosan a kiskutya, mert mindig egy uszkárt és egy máltait raknak össze, nem egységesítik a fajtát továbbtenyséztéssel.

Mo.-n van egy honlap ami szerint tavasszal lesz egy alom ilyen keverék "maltipoo" de sztem jobban jkársz egy máltaival vagy egy törpeuszkárral.

2010. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez a maltipoo nagy hülyeség. ha mázlid van olyan lesz amilyet szeretnél, de ha bedölsz annak, hogy az uszkár és a máltai betegségeit(genetikai) kikerüli akkor rossz úton jársz... ez csak etető duma. szerintem ha keveréket akarsz menj a menhelyre ott simán találsz magadnak édesebbet(mondjuk Ashley-é cuki) és nem ilyen borsos áron. ez csak divat hülyeség
2010. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!