Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek már itt az ideje...

Szerintetek már itt az ideje beszerezni a kullancs elleni nyakörvet?

Figyelt kérdés
Kiltixet használunk és már lassan esedékes szerintem a nyakörv beszerzése. Ti mit gondoltok? Már vannak kullancsok szerintem...
2010. márc. 22. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen! én már be is oltattam a kutyámat, és a nyakörvet is megrendeltem.
2010. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezek a nyakörvek szart se érnek melleslega gyóygszeres nyakörvektöl beteg is lehet az állat.állatpatikába vagy dokinál lehet kapni szőr alá cseppenthető bolha és kullancs elleni szert!
2010. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk bejött a nyakörv, de a csepp nem. és igen, már felraktuk a kutyura a nyakörvet!
2010. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kedves második állatorvos meg patika na képzeld el advantixot használtunk a kiltix előtt 4 kullancs ment bele egy séta alkalmával. Ja, mielőtt felmerülne bárkiben is, hogy rosszul tettem rá a kutyára a cseppet...csak megsúgom, hogy az állatorvos csöpögtette rá. Amikor megvettük a kiltixet azóta nem volt egy darab kullancsunk se és bolhánk sem. Szóval, hogy szart sem ér a nyakörv azt azért nem mondanám. Tapasztalat:)

Köszönöm a válaszokat, szerintem minnél előbb beszerzem a nyakörvet.

2010. márc. 22. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is Klitixet használok, mert a cseppek inkább vonzották a dögöket. Szerintem már érdemes megvenned, én is a héten megyek érte, mert lejárt a régi. Mellette fújok, és B vitamint oltatok. A Klitixel meg jók a tapasztalataim, mindkét kutyám jól bírja, semmi allergia.
2010. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még jó hogy! Már bőven vannak kullancsok!

Én is Kiltixet használok, és nagyon bevált.

2010. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két hete volt a a kutyámban 2 kullancs. Babézia!

8 injekció + 1 veseátmosás mentette meg. 2 nap idegeskedés,1 hét antibiotikum, 2 hét B vitamin kúra.

Épp akkor kezdtem el a neten nyakörvet keresni, mert még hideg volt.

Most duowin spot-on van rajta, de kapni fog nyakörvet is.

Ezektől még kullancs mehet bele, de nagy eséllyel elhal mielőtt mérgezne.

2010. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hamarosan beszerzem a nyakörvet.
2010. márc. 23. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A napokban sok felé hallom a kullancsok invázióját! Ha Te is észleled a környezetedben akkor igenis itt az idő beszerezni!
2010. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, már van nyakörvünk:) Köszönöm a válaszokat
2010. márc. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!