Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy napi 2 óra kevés a...

Igaz, hogy napi 2 óra kevés a kutyával?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy kevés, ha valaki csak 2 órát tud foglalkozni a kutyájával (kertben tartott) naponta. Nyílván hétvégén jóval többet. Sokan írják, hogy akkor ne is legyen kutya. Tényleg olyan kevés az a 2 óra? Mondjuk délután fél 6 és fél 8 között. Hozzátenném, nekem nincs kutyám, még jó darabig nem is lesz, de kíváncsi vagyok.
2015. dec. 16. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha tartalmas az a két óra, akkor egyáltalán nem kevés. és ha rendszeres, akkor a kutya is rááll.
2015. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, megoszlanak a vélemények. Mint írtam, nekem nincs kutyám, és 1-2 évig még nem is lesz. Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.
2015. dec. 17. 11:34
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
persze megoszlanak:) Sokan ugy vannak vele, ha már kutyájuk van, akkor körülötte forog az egész életük. munkakutyám van, nem is a nyugisabb fajtából. reggel jól kifutja magát, délután dolgozik, kielégiti az ösztöneit, és a nap többi részében nyugodtan heverészik. és ez nem tesz ki többet két óránál. mondjuk ő akkor jön be a házba amikor akar. kevés embernek van ideje arra a munka, és a háztartás mellett, hogy a kutya fenekében legyen egész nap.
2015. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!