Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám eltűnt! 14 éves....

Barthafanni kérdése:

A kutyám eltűnt! 14 éves. Szerintetek elpusztult vagy még visszajön?

Figyelt kérdés
Abban reménykedek hogy megkerül,van esély rá? Aggódó gazdija

2015. dec. 17. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk.
2015. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Meddig reménykedjek hogy visszajöhet?
2015. dec. 17. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
A kutyáért csak te vagy a felelős!!!! Azt kellett volna megakadályozni, hogy eltűnjön!!!!! Értem ezalatt a normális kerítést, stb, hogy ne tudjon "eltűnni"!!!
2015. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kutya, mikor, honnan, milyen körülmények között tűnt el? Bejelenteni az állatorvosnál, körbekérdezni a környéken, végigjárni az utcákat, keresni fáradhatatlanul. Nem csak otthon kétségbeesni, hanem tevékenyen keresni. Felhívás fotókkal a Facebookon, villanyoszlopokra kiragasztgatni, stb. Mondjuk én alapból ezeket csinálnám. Remélem hamar megkerül egészségben.
2015. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De a kerites biztonságos es öreg is szoval az is lehet hogy egy zugba elpusztult 😭szerintetek?
2015. dec. 17. 18:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintünk? Mégis mi értelme ennek a kérdésnek?
2015. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kristálygömb szerint jöttére öt nap múltán számíts! Pirkadatkor, kelet felől.
2015. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ez jó. Az egy dolog, hogy eltűnt a kutyád és jelenleg b*szol elkezdeni a keresést, de most meg azon sopánkodsz itt a neten, hogyan pusztulhatott el. No comment.
2015. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Keresruk egesz este . Hivtuk ki nem mehetett szoval mit csinalhatnek meg? Csak tudjatok nekem sokat er a kutya mert en is 14 vagyok meg a kutya is és én csak segitseget kertem volna.hogy hogyan keritsem elo hoca bujt a ti kutyatok mikor nem talaltatok meg ilyenek. De szidast nem kertem.
2015. dec. 17. 20:31
 10/14 bollocks ***** válasza:
Hány száz hektáros telketek van, hogy nem találjátok rajta a kutyát?
2015. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!