Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó házörzőt keresek! (Többi...

Jó házörzőt keresek! (Többi lent) (? )

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő kutyatartó lennék. Kertesházban lakok. A pénz nem akadály meg tudom oldani. Nem éhezne, szomjazna. Mindennap tudnék vele foglalkozni, szeretetet adni neki. Lenne helye normálisan. Szerető családba kerülne. Családbarát, rövidszörű, tanítható, megfélemlítő külsejű, nagytestű, jó házörző kutyát keresek. Tavaszra terveztem ezt az egész kutyavásárlást+a többit. Hogy legyen időm felkészülni. Kölyökként szeretném magamhoz venni és nem szeretnék keverék/menhelyi kutyát. Fajtatiszta, egészséges kutyát szeretnék. Kutyafajtátak tudnátok ajánlani? Aki tud írjon tanácsokat (szívesen fogadom őket), kenneleket ahonnan érdemes kutyát vásárolni, boltokat ahol be tudom szerezni az összes szükséges dolgit a számára! Köszönöm!

2015. dec. 20. 11:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én a Rottweilert nagyon tudom erre a célra ajánlani( bár ha kifogsz egy keményebb egyedet kezdőként, abból lehetnek gondok).

Sok évig vigyázták a házunkat. Én azt szeretem bennük, hogy nem ugatnak össze-vissza, mint pl a legtöbb németjuhász), de ha valaki illetéktelen akar bejönni, olyan keményen lépnek fel, hogy a kedve is elmegy.

2015. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!