Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem nő nagyra a kutyám?

Miért nem nő nagyra a kutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy Americai Staffordshire terrier kutyám! Lassan már 1 es fél éves de közel se akkora mint egy vele egykorú kutya! Mit lehet ez ellen tenni? Vagyis lehet valamit eggyáltalán?
2015. dec. 25. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor most van törzskönyv, vagy nincs? Szaporított kutyánál ne csodálkozz, hogy nem olyan, mint a standard. :D Ki tudja, milyen keverék.
2015. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen leírtam már hogy van törzskönyv!
2015. dec. 26. 21:50
 13/16 anonim ***** válasza:

Törzskönyvet csak tenyésztő állíthat ki. Ha nem tenyésztőtől van a kutya, akkor max kaptál egy papírfecnit.

[link]

ez egy törzskönyv.

2015. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Most csak én nem értem?

Nem tenyésztőtől van, akkor nem lehet törzskönyvezett, mivel törzskönyvet csak tenyésztő állíttathat ki.

Tehát, nem fajtatiszta.

Ennyi, innentől akármekkora is lehet.

Ettől függetlenül, jó lenne normális kajával etetni, mert mint írod, nem azt kap.

2015. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a oltásira gondol a kérdező.


Valószínűleg azért nem nőtt nagyra, mert nem kapta meg a megfelelő tápanyagokat kölyökkorában (és még mindig nem kapja), kicsi korában se volt egészséges, a szülők meg a jóég tudja kicsodák. Ezért.

2015. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülei is szar kondiban voltak és betegek.Aztán te még ezen felül sem adtál neki semmi normális kaját. Akkor min csodálkozol????


Mellesleg egy nem törzskönyves kutya bármekkora lehet,viszont nem tatom kizártnak,hogy a rossz táplálkozás miatt maradt kicsi!!


Ezt úgy elcseszted mint annak a rendje. Nem,hogy a kutyát rossz helyről vetted,de még nem is eteted megfelelően,gratulálok!


Innentől kezdve meg etesd normálisan.Nőni már nem fog,azt elcseszted.

2015. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!