Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most tényleg el fog pusztulni...

Nikiii2 kérdése:

Most tényleg el fog pusztulni a kölyökkutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kutyám nem hajlandó kijönni az óljából.Tettünk elé langyos tejet de nem issza meg. Semmivel sem lehet kicsalogatni onnan. Apám szerint mérgezett patkányt evett és ne is álmodjak róla hogy meggyógyul. 8 hónapos keverék kan kutya. Tényleg meg fog halni? Mivel lehetne kicsalogatni? 12/l
2015. dec. 26. 08:47
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Nem fogadok több kommentet ugyanis a kutyámat el kellett altatni. Aki tanácsokat adott annak köszönöm aki pedig az anyagi helyzetünket firtatta annak meg se kellett volna szólalnia
2015. dec. 27. 09:33
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom szegény kutyát.

Akkor mégsem volt elég az önjelölt szakértő ismerősötök?

Ne tartsatok több kutyát!

2015. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen jószág....... Remélem nem lesz több kutyátok. Alkalmatlanok vagytok a tartásra.
2015. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok.

Remélem, több kutyátok nem lesz.

2015. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi erővel előbb is ki lehetett volna hívni az orvost, vagy elvinni hozzá, mert gondolom az altatást is orvos végezte. És akkor még lehet hogy élne a kutya. Nálunk sincs hétvégén illetve ünnepen rendelés, 60 kmre tőlünk van a legközelebbi ügyelet. De ha baj lenne, nekem nem lenne kérdés hogy azonnal induljak, akár busszal is.
2015. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
csak azt nem értem, hogy az altatás is pénzbe kerül, legalább 20 ezer forint, a meggyógyítása is ennyibe került volna... megérte?
2015. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
szegény kutya. Kár hogy a szüleid felelőtlen gazdák, talán meg lehetett volna menteni. Mert te ugye nem tudtad volna eltaxizni orvoshoz. Amúgy ha valamelyikőtök tüdőgyulladást kapna, nem menne vele orvoshoz?
2015. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
S mi volt a baja?
2015. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben és a kutya érdekében is, ne legyen másik kutya, amíg nem dolgozol. Én is éveket vártam inkább, hogy saját kutyám lehessen. Ha legalább már a nyári szünetben dolgozhatsz, lesz egy kis pénzed ilyen esetekre! Házhoz is lehet hívni állatorvost. HA tényleg szereted és érdekel.
2015. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
Mi volt a baja ha szabad kérdeznem? Amugy akkor én is rossz gazda vagyok mert egy macskam ejszaka kinok kozt elpusztult, ugy hogy este mikor etettuk meg meg bent volt semmi baja se volt. Uzanna valami merget összeszedett es reggel halottad találtuk meg a kocsi alatt? Vagy a masik amelyik 2 napig taljesen jol volt aztán hirtelen rosszul lett es rohantunk orvoshoz vele de menthetetlen volt szegénykém a fagyálló miatt? En is rossz gazda lennek? Es értsétek meg ennek a gyereknek igy is fájdalmas a kutyus elvesztése ti meg rugtok is bele egyet. Nem tudom hogy miert ezt a gyereket vantjatok mikor a 10-én x evevel es a tavol levo allatorvossal nem tudott volna mit kezdeni. Nem o döntött igy. A szüleinek irjatok/mondjartok.
2015. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!