Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz, hogy ha a kutyák...

Az igaz, hogy ha a kutyák bajszának a szálait levágják akkor el fog pusztulni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Butaság, sok fajtánál levágják a bajuszt és nem lesz semmi baja a kutyáknak. Bár ha lehetőség van rá, akkor sokkal jobb meghagyni.
2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikus azt mondta, csak macskáknál baj ha levágják, és hát lássuk be, ő ért hozzá;)
2011. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A macskáknál az egyensúly miatt fontos.
2011. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,és hogy tudja mekkora lyukba nem fog beszorulni.A bajszukkal érzékelik a nyílás szélességét,ezt nem rég láttam valahol.A macsek megállt ha a bajsza nagyon érte a nyílás falát,és inkább nem ment be.Aztán,hogy ez valóban így van e,azt csak egy macska mondhatná meg.
2011. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem pusztul el, semmi baja nem lesz, de NE NYÚLJ HOZZÁ !
2011. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fontos kiegészítő érzékszerve ez a kutyának is a macskákhoz és más ragadozókhoz hasonlóan, de el nem fog elpusztulni a hiányától csak nehezebben tájékozódik
2011. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Nagyon sok helyen a kiállítási kutyáknak levágják a bajszát, mert állítólag szebb lesz.

Én nem szeretem, mert szúr, mikor nő a bajsza. A kölykök rendre le szokták rágcsálni a felnőttek bajszát, köszönik szépen, mindenki túlélte.

Állítólag a macskák a sötétben nem tudnak tájékozódni bajusz nélkül. Ezt sem hiszem, de inkább nem vágom le a cicámét, igen csinos a nagy kackiás bajuszával.

2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!