Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szokjak hozzá hogy van...

Hogy szokjak hozzá hogy van egy kutyám? Most kaptam karácsonyra egy mini yorkit.10hetes nagyon aranyos cuki aludni is lehet tole ahoz kepest hogy 2napja van itt. Szobatisztasággal még küzdünk.

Figyelt kérdés
De mintha azota izgulnek miota itt van.Tesom is foglalkozik vele de mintha nem szoktam volna hozza ahoz hogy van egy kutyam..Mitcsináljak? 14/L
2015. dec. 26. 10:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.!:) Kezdem megszoknk mar neha hianyzik is ha nincs velem.Igen,jovoheten jon az orvos megvizsgálni ès a 3.-ik szurit beadni.Fereghajtot mar kapott meg egy masikat annak nem tudom a nevèt.Ot meg nem lehet levinni sajnos:( Csak majd 1-2 hónap múlva
2015. dec. 30. 14:28
 12/12 anonim válasza:
100%

Én is karácsony óta vagyok egy kis gazdi, de olyan, mintaha ezer éve itt lenne. Rengeteget folgalkozok vele, most is az ölemben van. Írj privátban, hogy konkrétan mitől izgulsz. Remélem segítettem

Válaszomat kérlek értékeld ;3

2016. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!