Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek, ha szomszédom...

Mit tehetek, ha szomszédom megmérgezte a kutyámat, és semmi bizonyítékom nincs rá?

Figyelt kérdés
A kutyám elég nagy kínok közt halt meg, és a család kedvence volt. Mind 1 nemnormális szomszéd miatt aki avval fenyegetőzik h ha átmegy a macskám az udvarra azt is megmérgezi. De erre nincs semmi bizonyítékom, és mindig csak akkor mond ilyeneket ha más nem hallja, szóval még tanum sincs rá. Mit tudnék tenni ellene? légyszíves segítsetek!
2010. márc. 24. 14:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
29%

Aki ezt írta:

"...erős harisnyába beleraksz 4-5 termetes krumplit és addig vered a veséjét amíg vért nem hugyozik a mocsok.

Erről nem tud még látleletet sem vetetni mert ezzel a módszerrel nem lesz nyoma.

Nekem a párommal (nő) játszotta el ezt egy öregasszony, az árokból szedték össze 2 hétig volt a kórházban utánna."

Ha ezt megtetted egy öregasszonnyal, csak gratulálni tudok a férfias tetthez. Remélem büszke vagy rá! Utána egy n, a pontosság kedvéért. A kutyát sajnálom persze, de nagy barom vagy!

2010. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha a kutyám kárt okoz megtérítem, de ha bántod megdöglesz tudom én bunkó vagyok
2010. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Próbáld meg feljelenteni!
2020. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!