Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emberi ürülék zabálás?

Emberi ürülék zabálás?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet leszoktatni róla? Lehet, hogy valamit nem kap meg, amit onnan szedne össze. Most az elmúlt két napban kétszer is evett szart. Mindkétszer kapott taslit, rángatást. Utána meg szoktam kötni s egy ideig csqk rövid pórázas séta van. Most reggel ez nem így volt, mert x idő van reggelente, s had végezze el a dolgát. Így utána már nem vettem róla tudomást, csak a másik kutyával foglalkoztam. Ez így elég büntetés? Le lehet erről szoktatni? Mi lenne a jó megoldás?
2015. dec. 28. 05:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és honnan jutott hozzá emberi ürülékhez?

gyakran előfordul hogy mondjuk a saját ürülékét megeszi a kutya mivel nem jó az emésztésük és számára értékes tápanyag van még a székletben.

2015. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
És mégis hogy evett emberi ürüléket?Beugrott egy pottyantós budiba?Ugyanis az emberek a wc-be sz@rnak,majd lehúzzák,megy a föld alá a szennyvízbe.Legalábbis a normális emberek így csinálják.Nem juthat hozzá,max.ha az udvar közepére sz@rsz.Nálatok mondjuk nem tudni...
2015. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a macska ürüléket ette fel folyton. Váltottam tápot azóta Megoldódott.
2015. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 hajléktalanokra nem gondoltál mi? A parkok nem csak a kutyák ürülékével vannak tele.
2015. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Az van, hogy az emberi ürülék nagyon erős inger, úgyhogy a legtöbb kutyánál csak nagyon erős büntetéssel lehet elérni, hogy észnél legyen, amikor talál. Értsd ez alatt, hogy rohadtul el kell verni, de tényleg, vagy lelkis kutyát elzavarni magadtól, de azt is iszonyat durván (mondjuk ilyenkor nem nehéz őszintén dühösnek lenni asszem :D).

De igazából egyszerűbb, ha figyelsz, nem engeded be bokrokba, és azonnal tiltod, ha mégis elkezd zabálni.

2015. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valóban nem gondoltam hajléktalanokra,jogos.Valahogy úgy értelmeztem,hogy az udvaron történik ez,mert utána megköti a kutyát.Elnézést.De hogyan lehet megkülönböztetni az emberi ürüléket egy nagyobb testesebb kutya ürúlékétől?Komolyan érdekel.Nekem is volt kutyám,de sosem nézegettem.
2015. dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk a futira a közeli kisboltból (nem hivatalosan talponfekvő) járnak a melósok fosni...

Nem csak hajléktalanok sz.rnak a fűbe, itt egy bácsi azért jár le a futtatóra kulázni, mert szerinte drága a víz, és így spórol a WC-lehúzással. Ahogy ott magyarázta, majd kijött a belem. :D

Én a kutyáimat fogkrémmel szoktattam le a szarevésről: amint meglátod, hogy zabál, odarohansz, elkapod a kutyát, kifeszíted a száját, és belenyomod a fogkrémet, közben szidod mint a bokrot. Legyél iszonyú mérges, kiabálj, ha kell.

Kell a kutyának venni egy jó erős, külön neki tartogatott fogkrémet. Nem foglal nagy helyet a zsebben vagy az övtasiban, olcsó és sokáig elég.

Ha szereti a mentolt (ismim kutyája imádja...), akkor keress valami mást, aminek az ízétől vagy a szagától rosszul van.

2015. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8:50-es:

Az emberi fosnak teljesen más a szaga, mint a kutyáénak. Amikor nem látom, hogy enné, de nagyon sunyítva bújik ki a bokorból, megszagolom a pofáját tisztes távolságból, és rögtön megcsapja az orromat az emberszar szaga. A macskáé is abszolút más szagú.

2015. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal az emberi használatra szánt fogkrém a kutyák számára mérgező.
2015. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Persze, a levegő is mérgező, lásd Kína, mégis életben maradt mindenki...

Sokan összekötik a kutyatartást az állandó rettegéssel és féltéssel. Egy kutyának más az emésztőrendszere, mint egy embernek.

A kutyafogkrém, kutyaparfüm és egyéb finomságok vajon nem ártanak a kutyának?

2015. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!