Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emberi ürülék zabálás?

Emberi ürülék zabálás?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet leszoktatni róla? Lehet, hogy valamit nem kap meg, amit onnan szedne össze. Most az elmúlt két napban kétszer is evett szart. Mindkétszer kapott taslit, rángatást. Utána meg szoktam kötni s egy ideig csqk rövid pórázas séta van. Most reggel ez nem így volt, mert x idő van reggelente, s had végezze el a dolgát. Így utána már nem vettem róla tudomást, csak a másik kutyával foglalkoztam. Ez így elég büntetés? Le lehet erről szoktatni? Mi lenne a jó megoldás?
2015. dec. 28. 05:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Valóban, nem mi szarunk a kertbe vagy a lakásba. Lehet, hogy nem volt egyértelmű.

Kutyasétáltatás közben esett meg velünk. Onnan tudom, hogy emberé, mert írtó büdös, meg kutyaszart nem eszik, azt azért felismeri az ember. Plusz a kutyák ritkán használnak WC papírt, zsepit szaráshoz.

Az első esetnél tudtam, hogy azon a részen van. Sikerült is elkerülnünk, csak amikor a másik kutya végtermékét szedtem össze, akkor ezt kihasználta... A tegnapo esetnél meg ott azon a részen fel sem merült bennem, hogy oda valaki... Hihetetlen számomra. Mert hogy a játszóterek környékén a kedves mamák nem szedik össze az mármár természetes...

Lehet megpróbálom ezt a fogkrémeset... Ennél a két esetnél kapott sallert, meg ugye a másodiknál nem figyeltem rá. Pedig nyugodt voltam, de járdánál mondtam a másiknak, hogy ül, de a bűnös addigra már le volt ülve mögöttem mellettem fél méterre. De a pórázas megoldás talán jobb, bár nem tudom, hogy mennyire köti össze, hogy onnantól csak rövid póráz van.

2015. dec. 28. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!