Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Westie mennyire bújós kutya?

A Westie mennyire bújós kutya?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy terrier, de néha odabújik a gazdi ölébe egy kicsit?

2015. febr. 14. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően gondozod és szereted, akkor igen. Nem attól függ, h terrier-e.
2015. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor bújt oda hozzám, ha úgy érezte, hogy szükségem van rá, vagy ha szomorú voltam. Képes volt egy egész estét velem tölteni, hogy megvigasztaljon. :)
2015. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2015. febr. 19. 20:41
 4/4 anonim válasza:

Az enyém eléggé szeret odabújni hozzám (talán ez akkor nem a legjobb, mikor felugrik az ágyba, a fotelbe, kanapéra, mindenhová, csak, hogy mellettem lehessen). Mikor szomorú vagyok, valahogy megérzi, és órákig ott fekszik mellettem, míg megnyugszok, esetleg elalszok, vagy bármi. Vigyáz rám a kis szentem :)

Bár szerintem ez attól függ, mennyire szoktatod rá, mennyire mutatod ki a szereteted iránta. Én kiskorom óta simogatom, gügyögök neki, szeretgetem, talán így "nőtt hozzám". Anyu például egyáltalán nem kutyás típus, úgyhogy ő alig szólt a kutyushoz, mióta megvan (már vagy 5-6 éve), és lám, Anyuhoz nem is megy oda.

2015. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!