Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennel- köhögés / tüdőgyulladás?

Nagyné Krisztián kérdése:

Kennel- köhögés / tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Most jöttünk meg 2 órája az orvostól , sajnos a kiskutyámnak tüdőgyulladása van . kaptunk gyógyszereket , holnsp megyünk vissza . Kórházban voltunk , röntgen , vérvétel minden . Volt mar vkinek a kutyájának ilyen betegsége ? illetve az h állandóan eszméletét veszti , szörnyű , vele vagyok most 0-24 órában , orvos mondta ez a légszomjtol van , a sok kohogestol. Annyira bízom benne h meggyógyul minél előbb . nagyon aggódom .
2015. dec. 29. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kennel-köhögés nálunk is megvolt, 2 kutyánál, de tüdőre nem ment szerintem. A mi akkori dokink nem volt vmi hozzáértő. Suliban kapta el a német juhász és átpasszolta itthon. Szabit vettem ki és nyomtam beléjük a köptetőt napi 5x. Nálatok biztos sokkal rosszabb a helyzet! Jobbulást!
2015. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!