Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ötlet két különböző...

Rossz ötlet két különböző energiaszintű kutyát tartani?

Figyelt kérdés
Közepes és alacsony energiaszintű kutyáról van szó.
2015. dec. 30. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, legalábbis szerintem.


Nekem 2 pulim van.

Az egyik teljesen nyugodt, csak akkor ad hangot, ha tényleg úgy érzi,ha szükséges.

A másik "hiperaktív" le se lehet lőni. Még lemeríteni sem tudom nagyon,mert több energiája van, mint nekem, mármint meló után. Persze a csajom is próbálkozik és foglalkozik mindkettővel,de még így is marad felesleges energiája. a nyugodtabb lassan hat éves, a pörgősebb 2. egyébként "apa és fia". Teljesen más világ a kettő mégis gond nélkül megvannak.

Kertes hátban (viszonylag nagy területen persze és 4 cicával...


Szerintem nem gond.

2015. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 elwera ***** válasza:
Szerintem a kutyák idomulnak egymáshoz. Az én két kutyám erre tökéletes példa. Együtt játszanak, de az egyik őrködik néha éjjel, a másik inkább alszik. Bár vannak kutyák akik nem akarnak kijönni egymással, de az nem energiaszint, hanem nevelés hiánya.
2015. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy nyugodt csivava-yorkie keverékem van és egy hiperaktív vizsla-ír szetter keverék. Nem csak energiaszint beli különbség van, hanem méret is. Semmi gond velük egyik miatt sem. Jól kijönnek, persze mikor a vizsi hozzánk került fél éve, akkor voltak súrlódások, de.nem súlyosak. Napi szinten játszanak is együtt. Szóval jól megvannak. Persze biztos mindketten jobban örülnének hasonló habitusú társnak, de én nem hiszem... Főleg, hogyha két hiperaktív kutyára gondolok...
2015. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, jöhet még. Ám még az is lehet hogy nem veszek két különböző energiaszintű kutyát, majd eldől :) Egyszerre úgy is egyet hozok.
2015. dec. 31. 02:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán elvannak. Nekem komondor és magyar agár van együtt.
2015. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a séták, túrák milyenek velük? Úgy értem egy alacsony és egy magas vagy közepes energiaszintű kutyával.
2015. dec. 31. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jók, nincs semmi gond. Az agár rohangál körülöttünk, a komondor baktat.
2015. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 11 éves cane corsóm nagyon jól elvolt (sajnos meghalt) az akkor 1 éves amstaffal. Az udvaron is és a sétákon is.

Ha mindkettő jólnevelt, akkor nem lesz gond.

2015. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!